Буковинці здали в міліцію понад 350 "стволів"

Новини Чернівців
863
0
Буковинці здали в міліцію понад 350 "стволів"

Місячник добровільної здачі зброї проходив на території Чернівецької області з 1 по 30 квітня. За цей час буковинці здали до міліції 353 одиниці зброї, 104 спеціальних засобів та майже 100 кілограм вибухових речовин, повідомляє СЗГ УМВС України в області.
Серед зданої зброї 290 гладкоствольної, 28 - мисливської нарізної, 9 - нарізної армійського зразка, майже 140 патронів різного калібру, понад 100 газових пістолетів та револьверів. 45 одиниць зброї знаходились у незаконному обігу.

Також є громадяни, які виявили бажання отримати дозволи на право зберігання та носіння понад 115 одиниць зброї.

УМВС нагадує, що громадяни, які добровільно й надалі здаватимуть органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої будуть звільнятися від кримінальної відповідальності. Це передбачено ч. 3 ст. 263 Кримінального кодексу України.
Разом з цим, правоохоронці нагадують, що згідно ч.1. ст. 263 Кримінального кодексу України, носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача чи збування вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

За інформацією про порядок здачі зброї мешканці області можуть звертатися у районні відділи внутрішніх справ чи безпосередньо до сектору дозвільної системи УГБ УМВС України в Чернівецькій області за адресою: м. Чернівці, вул. Головна, 24 або за телефоном: 59-15-48.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
«Пропускала крізь себе чужий біль»: у Чернівцях попрощалися з журналісткою Лілією Вакарюк
33 981
Знайшли в полі на околиці села: на Буковині рятувальники розшукали зниклу дівчину
30 445
«Не замінюйте любов ризиком»: на Буковині після смертельної ДТП звернулися до батьків
6 553
«Вірний присязі до останнього подиху»: на війні загинув сержант Євгеній Окіпняк з Буковини
6 100
«Пам’ять про нього назавжди залишиться у серцях»: на Буковині попрощалася з воїном Русланом Котелком
5 488
У Чернівцях стартував кінофестиваль Миколайчук OPEN: понад 80 фільмів і зіркові гості
4 971
Вілли над водою і будиночки-фургончики: скільки коштує відпочинок на Дністрі цього літа
4 566
Ярмарок, фестиваль морозива й театр: куди піти у Чернівцях сьогодні
4 492
Федоров вперше повідомив, якими будуть умови отримання відстрочки українськими військовими
3 896
На Буковині проведуть в останню дорогу двох загиблих військових
3 775