Шахрайка "розвела" буковинку на три тисячі гривень

Новини Чернівців / кримінал
1 949
0
Шахрайка "розвела" буковинку на три тисячі гривень

На Буковині шахрайка виманила у старенької жінки три тисячі гривень.

Про це повідомляє прес-служба УМВС в області.

До 77-річної мешканки міста Новоселиці зателефонувала невідома жінка. Вона повідомила, що донька буковинки, яка проживає у Харкові, потрапила у біду і терміново потрібно перерахувати 15 тисяч гривень.

Перелякана бабуся почала розпитувати жінку, але та сказала, що немає часу на балачки. Адже дочка перебуває у міліції і якщо кошти не перерахують, матиме серйозні проблеми. Невідома продиктувала номер карткового рахунку, на який потрібно надіслати гроші. У старенькою вдома знайшлося тільки 3 тисячі гривень, які вона віднесла до сусідки, щоб та перерахувала хоча б частину потрібної суми.

І лише після того, як 3 тисячі гривень було надіслано невідомим особами, бабуся зателефонувала донці. Остання спокійно взяла слухавку та повірити не могла, що її мама потрапила на гачок шахраїв. Звісно, буковинка одразу ж звернулася до правоохоронців. За даним фактом відкрили кримінальне провадження за ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Міліціонери вживають усіх необхідних дій, аби встановити особи зловмисників.

УМВС у Чернівецькій області нагадує буковинцям:

"Запам’ятайте, якщо вам телефонують невідомі, представляються працівниками правоохоронних органів і повідомляють, що потрібно передати їм грошей за не притягнення до відповідальності когось із ваших рідних потрібно:

- розпитати якомога більше інформації: в якому райвідділі знаходиться родич, ім’я правоохоронця, повне ім’я нібито затриманого. Шахраї телефонують навмання, тож ці дані їм, як правило, невідомі.

- після завершення розмови одразу ж зателефонувати родичу. У більшості випадків вони піднімають слухавку і розвіюють усі переживання.

- якщо ж ви з різних причин не додзвонилися до нібито затриманих рідних, одразу набирайте 102. Переконайтеся, чи дійсно родич знаходиться у міліції. І обов’язково повідомте, що вас намагаються ошукати".


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Африканська спека накрила Україну: синоптик назвав дату, коли стане прохолодніше
12 739
У Дністровському водосховищі - критично низький рівень води: на ГЕС зменшили виробіток електроенергії
6 314
Пенсії в Україні оформлюватимуть інакше: кому від серпня стаж зараховуватимуть за новими правилами
5 811
Реставрація за 2,6 млн грн так і не почалася: на Буковині судитимуть підрядника
5 273
Пенсіонерам необхідно змінити картки: один із великих банків припиняє роботу з Пенсійним фондом
5 175
На Буковині у річці зникли двоє чоловіків: тривають пошуки
5 075
У басейн забороняють приносити воду та їжу: фахівчиня пояснила, чи це дозволено
4 705
Нові виплати, тарифи й правила: до яких змін готуватись українцям у серпні
4 168
Сьогодні на Буковині попрощаються з двома полеглими воїнами
3 579
У Чернівцях без води понад 20 вулиць: аварія біля насосної станції
3 547