На Буковині пасинок вбив вітчима

Новини Чернівців / кримінал
1 326
0
На Буковині пасинок вбив вітчима

У селі Владична Хотинського району у власному будинку зі слідами насильницької смерті було виявлено мертвим 47-річного господаря.

Днями стало відомо, що загиблого напередодні відвідав його пасинок зі співмешканкою та їхній друг. Підчас застілля пасинок приревнував вітчима до своєї співмешканки, виник конфлікт, внаслідок якого молодший чоловік металевою планкою забив родича до смерті.

Після цього гості втекли: їх міліція знайшла у Погорилівці Заставнівського району. Тут компанія пиячила в нового приятеля. Підозрюваному у вбивстві загрожує позбавлення волі на строк від семи до десяти років.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.