Під час Тижня доброти в Чернівцях зібрали гроші для хворої школярки

Новини Чернівців / Життя
1 358
0
Під час Тижня доброти в Чернівцях зібрали гроші для хворої школярки

Тиждень доброти провели в Чернівецькій гімназії №2. Учні дарували один одному подарунки та протягом тижня робили тільки добро.

Діти провели благодійний ярмарок виробів власними руками. Продавали орігамі, іграшки, кульки, картини, в’язані речі та випічку. Виручені гроші подарували учениці гімназії, яка хвора на ДЦП.

- Цій дитині потрібне постійне лікування, масажі. Тому саме їй школярі вирішили віддати зароблені гроші, - розповіла заступник директора Чернівецької гімназії №2 Руслана Бабух. - Матері цієї дитини вручили три тисячі 800 гривень.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Чернівчанин отримав на НМТ 600 балів і став рекордсменом елітної Київської школи
55 052
Виховували 9 дітей: що відомо про родину з Буковини, яку спіткала трагедія на Дністрі
6 704
Трагедія на Дністрі: на Буковині з річки дістали тіла батька, дитини та юнака
6 179
На Буковині сьогодні прощаються з двома загиблими захисниками України
4 506
У Чернівцях сьогодні понад десяток вулиць пів дня - без води: перелік
4 190
На Буковині посадовців звинувачують у розтраті понад 15 млн грн на укритті для школярів
4 185
Сім ліцеїв Буковини отримають кошти на STEM-кабінети - хто у списку
3 597
Блогер перевірив 3 «найгірші» готелі Чернівців: брудна постіль, сміття під ліжком і ціни
3 013
Смертельний відпочинок на Дністрі: на Буковині триває пошук зниклої дитини - подробиці від ДСНС
2 821
В Україні влітку можливі відключення світла до 5 годин - попередження "Укренерго"
2 458