У Чернівцях найактивніше подають декларації спадкоємці та орендодавці

Новини Чернівців / новини
1 738
0
На рахунку чернівецьких декларантів – майже 40 млн. грн., повідомляє інформаційно – комунікаційний відділ ДПІ у м. Чернівцях.

- Станом на 19 березня цього року вже 710 чернівчан подали декларації про майновий стан і доходи. Загальна сума задекларованого доходу складає 39,1 млн. грн., - каже начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Чернівцях Сергій Гулей.

Наразі мешканці Чернівці подали декларації про такі види доходів: 97 декларантів відзвітували про спадщину на суму 15,1 млн. грн.; 36 декларацій на суму 2,8 млн. грн. подали громадяни, які здають майно в оренду; про 5,0 млн. грн. доходів від заробітної плати відзвітували 17 чернівчан; 11 земляків повідомили про 2,2 млн. грн. отриманого доходу від продажу майна.

- Як правило, активна фаза кампанії декларування припадає на квітень, але вже цього місяця жвавіше долучаються до виконання податкового обов"язку громадяни, які у минулому році мали інвестиційний дохід, отримували дивіденди та інші види доходів,- зазначив С. Гулей.

Державна податкова інспекція у м. Чернівцях щиро запрошує мешканців нашого міста до Центру обслуговування платників податків, що знаходиться за адресою: м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 200-А.

Але для зручності та економії часу радимо заповнити та направити декларацію про майновий стан і доходи до податкової інспекції через Інтернет. Для цього необхідно отримати електронний цифровий підпис і скористатись електронним сервісом "Декларування он-лайн", який розміщений на веб-порталі ДФС.
Можна відзвітувати і поштою, але тоді доведеться поквапитись, щоб встигнути відзвітувати до 20 квітня. Не зволікайте із поданням декларації!

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Міланка осиротіла: у селі під Чернівцями поховали жорстоко вбиту 21-річну жінку — відео
1 204 448
Це горе для обох родин: дружина підозрюваного у вбивстві 21-річної жінки розповіла про подробиці трагедії
122 192
Знову гірка втрата: на Буковині проведуть в останню дорогу медика Ігоря Кумку
20 912
1500 вишитих рушників і живий коридор: у Чернівцях проведуть масштабний флешмоб
16 979
У Чернівцях виставили на аукціон землю під багатоповерхівку: яка стартова ціна
16 278
Батька і сина, підозрюваних у жорстокому вбивстві 21-річної жінки, взято під варту
14 723
Вважався зниклим безвісти: на Буковині зустрінуть траурний кортеж із воїном Русланом Горичаном
14 076
Знову гірка втрата: на війні загинув військовий з Буковини Іван Назаров
13 634
У Чернівцях попрощалися з молодшим сержантом Ігорем Ярошенком
11 866
ПЦУ визнала святим митрополита Буковини і Далмації
10 890