ЧНУ перерахував понад сто тисяч гривень на потреби АТО

Новини Чернівців
902
0
ЧНУ перерахував понад сто тисяч гривень на потреби АТО

107 тисяч гривень перерахував Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича на потреби АТО. Про це під час засідання Вченої ради вузу повідомив ректор Степан Мельничук.

Ці гроші перерахували з одноденного заробітку працівників університету. Їх витратять на придбання автомобіля та інших необхідних засобів для воюючих на Сході України.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.