Найдешевший проїзд у Чернівцях мав би бути 4 гривні, - перевізники

Новини Чернівців / топ новини
4 457
0
Найдешевший проїзд у Чернівцях мав би бути 4 гривні, - перевізники

Перевізники Чернівців провели моніторинг пасажиропотоку у міських маршрутках, і запевняють, що тариф у розмірі п’яти гривень обґрунтований.

Про це журналісту molbuk.ua повідомили представники фірм-перевізників.

Вони надали міськраді результати власних досліджень, які проводились у грудні-січні.

- Три тижні тому ми надали пакет документів міській раді, в якому документально підтверджується, що нинішні тарифи є збитковими, - каже перевізник Віталій ДЗЮБАК. - Як з’ясувалося, найнижча вартість маршруту в нашому місті мала би сягати близько чотирьох гривень – це автобус №5. А найдорожчий маршрут – майже вісім гривень – це маршрутка №6. Це пільговий автобус, і він зовсім не рентабельний.

Читайте також: Перевізники Чернівців знову захотіли підняти проїзд до 5 гривень

- Для проведення цього моніторингу ми обмінялися з перевізниками людьми, тобто пішли антиконкурентним шляхом: одні перевізники рахували пасажирів чужих перевізників, - каже голова Асоціації перевізників Чернівців Микола Альбота. - Таким чином, ми підтвердили, що пасажиропотік впав на 40 відсотків. Нині пасажиропотік існує лише завдяки студентам і школярам. А на роботу люди перестали їздити – роботи ж немає. Ось чому міграція зменшилась. І ця тенденція зберігається уже років п’ять-шість.

- Раніше години-пік починалися раніше сьомої ранку, - продовжує М. Альбота. - Сьогодні години-пік починаються в 7.15-7.20, тобто тоді, коли є школярі і студенти. Раніше в цей час в основному на зупинках стояли чоловіки. 70 відсотків було мужчин, 30 – жінок. Нині, починаючи з 7.40 на зупинках більшість - жінок. Це говорить про те, що в місті працює винятково сфера обслуговування. Чоловіки не їздять на роботу.

Нагадаємо, перевізники Чернівців просять міськраду дозволити їм підняти вартість проїзду в маршрутках до 5 гривень.


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Після +40 Україну накриють грози: синоптик назвав дату різкої зміни погоди
36 719
На Буковині рятувальники виловлювали гадюку та ліквідовували гніздо шершнів
14 005
Вечірня ДТП у Чернівцях: рух ускладнений, запровадили реверс
11 292
На Буковині після рекордної спеки очікують дощі та зниження температури
8 538
«Ваші воюють, бо дурні»: у Чернівцях водій маршрутки ображав військових і лаявся на пасажирок
7 867
У Чернівцях звільнили водія маршрутки, який ображав військових і пасажирок
7 216
Школу на Буковині очолить новий директор: до комісії залучили представника батьків
6 584
Сьогодні очікується аномальна спека: таких температур на Буковині ще не фіксували
5 555
Після рекордної спеки — грози та град: на Буковині різко зміниться погода
4 996
Лічені хвилини на порятунок: буковинські медики врятували чоловіка з ножовим пораненням у серце
4 201