На Буковині затримали трьох шрі-ланкійців без документів

Новини Чернівців / кримінал
1 280
0
На Буковині затримали трьох шрі-ланкійців без документів

На Буковині в рамках проведення спільних заходів з протидії нелегальній міграції правоохоронці виявили та затримали незаконних мігрантів та їх можливих переправників. Порушників виявила спільна оперативна група у складі прикордонників та СБУ на ділянці відповідальності прикордонного відділу "Красноїльськ". Про це повідомляє сайт Держприкордонслужби.

Міжвідомча група помітила невідомих в селі Буденець Стороженецького району. Спочатку на узбіччі дороги затримали 3 осіб, які були без документів, попередньо громадян Шрі-Ланки. Також неподалік від затриманих виявили 2 громадян України на автомобілі "ВАЗ" української реєстрації. Чоловіки були без документів, зі слів – місцеві жителі. Наразі громадян Шрі-Ланки доставлено до пункту тимчасового тримання, а стосовно громадян України проводиться перевірка щодо їх причетності до даного правопорушення.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
На День вишиванки запровадять нову традицію: символ вдячності на алеях героїв
126 315
В ЄС можуть заборонити один із найпопулярніших кухонних приладів: у чому причина
28 121
П’яна ДТП на Буковині: 23-річний водій ВАЗ протаранив авто, пасажир у лікарні
13 775
У центрі Чернівців обірвалася контактна мережа: пошкоджено стіну будинку та автомобіль (оновлено)
13 669
На Буковині сьогодні прощаються з трьома загиблими захисниками
13 299
«Бомба в голові»: у Чернівцях врятували жінку завдяки унікальній операції на мозку
10 888
У чоловіка виявили "німу" пухлину: лікарі у Чернівцях вчасно діагностували небезпечну хворобу
9 716
У Чернівцях оновлять вулицю, якою інтенсивно їздив транспорт під час ремонту Руської
8 799
На Буковині електровелосипедист врізався в Nissan і травмувався
8 702
У Чернівцях відновлюють «Переможну вишиванку» до 20-річчя Дня вишиванки
7 686