Четверо чернівчан "розвели" на гроші киянина, який приїхав купувати авто

Новини Чернівців / кримінал
2 390
0
Четверо чернівчан "розвели" на гроші киянина, який приїхав купувати авто

Буковинська міліція викрила шахраїв, які видурювали у людей гроші. Як повідомляє СЗГ УМВС України в Чернівецкій області, 32-річний киянин приїхав до Чернівців, аби придбати автомобіль. У визначений час і в домовленому заздалегідь місці він зустрівся із продавцями. Ті попрохали в нього аванс в сумі 300 доларів США і зникли.

Потерпілий одразу ж звернувся за допомогою до міліції. Працівники Шевченківського райвідділу оперативно взялися за пошуки зловмисників і вже зовсім скоро вийшли на їх слід. Четверо мешканців Чернівців віком від 24 до 40 років по такій схемі видурювали у людей гроші.

На відповідних сайтах вони публікували привабливу інформацію про продаж автомобіля. Коли з’являлися потенційні покупці, зловмисники намагалися їх "обкрутити". Як у ситуації із заявником. Чоловік за автомобілем до Чернівців приїхав аж із Києва. В результаті – ні авто, ні грошей.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Даних осіб перевіряють на причетність до скоєння інших аналогічних злочинів на території міста. Досудове розслідування триває.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«Росіяни шукали Бандеру й атовців»: у Чернівцях небайдужі допомогли переселенцеві, який виїхав з окупації
21 174
У Чернівцях приватний перевізник відмовляється від пільгового маршруту: скаржиться на розбиту дорогу
11 007
Опалювальний сезон у Чернівцях відкладається: коли у квартирах стане тепло
10 579
Планові знеструмлення: де на Буковині 21 жовтня не буде світла
8 193
У Чернівцях попрощаються із двома відважними захисниками
8 160
Загинув через вогнепальне поранення: що відомо про відважного захисника з Буковини Бориса Филипчука
5 978
Буковинський футболіст відіграв у прем'єрлізі за львівський "Рух" 58 хвилин
5 678
«У хаті рекордна температура – 10 градусів»: чернівчани скаржаться на холод у квартирах
5 449
Крав гравій із Черемоша: депутату міськради на Буковині повідомили про підозру
5 416
Ніколи не бажайте «всього самого найкращого»: чому так не варто казати
5 047


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.