Уряд США запросив мера Чернівців для обміну досвідом

Новини Чернівців / політика, влада
2 724
0
Уряд США запросив мера Чернівців для обміну досвідом

Міський голова Чернівців Олексій Каспрук протягом десяти днів перебуватиме у відрядженні у США. Там він візьме участь в програмі уряду Сполучених Штатів щодо обміну досвідом.

Про це він заявив третього листопада на брифінгу у міськраді.

- Ще в червні Конгрес США оголосив набір на участь у програмі "Відкритий світ" відповідно до якої освітяни, представники місцевого самоврядування, бізнесмени відвідують Америку, щоб обмінятись досвідом, - говорить Олексій Каспрук. - Я теж подав документи на участь у цьому проекті та став переможцем.

"У групі двох голів міських рад і трьох сільських ми їдемо в Америку, де нам, згідно програми, будуть показувати, як працює місцеве самоврядування. Будемо відвідувати лікарні, тюрми, сміттєпереробні заводи, поліцейські дільниці, міські ради, тощо", - сказав мер.

- Не буде мене близько 10 днів. За цей час я відвідаю Вашингтон та Техас. Усі видатки будуть за рахунок уряду США, - додав Чернівецький міський голова.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Кинувся рятувати синів і зник: на Дністрі шукають чоловіка та двох малолітніх дітей
29 472
Сезон у розпалі: скільки на ринках Чернівців коштують літні ягоди
7 609
У Чернівцях стартував сезон кавунів і динь: скільки коштують та звідки їх привозять
7 277
Співали «гімн СВО» й чекали на окупантів: у Чернівцях винесли вирок прихильникам РФ - відео
6 618
У Дністрі втопився 16-річний хлопець: тривають пошуки тіла
6 078
Нові підозри на Буковині: поліція виявила розкрадання коштів на ремонтах закладів освіти
5 989
«Непоправна втрата»: на Буковині попрощалися з військовим лікарем Іларіоном Дячуком
5 817
Знову гірка втрата: у боях за Україну загинув буковинець Руслан Мойсюк
5 358
У Хотинській лікарні викрили схему керівництва: переплата за обладнання понад 300 тис. грн
5 113
Трагедія на Дністрі: на Буковині з річки дістали тіла батька, дитини та юнака
5 044