Перші "жертви" люстрації на Буковині вже пишуть заяви

Новини Чернівців / політика, влада
3 694
0
Перші "жертви" люстрації на Буковині вже пишуть заяви

До понеділка перші чиновники, які потрапляють під люстрацію на Буковині, мають написати заяви на звільнення.

– Про те, як закон діє на Буковині, ми дізнаємося в понеділок, – сказав molbuk.ua перший заступник голови облради Ярослав Курко. – Адже закон виділив 10 днів після вступу його в дію, щоб провести перевірку в органах влади осіб, які підпадають під дію закону, чи останнім самим написати заяви на звільнення. Я підготував проект рішення обласної ради, але він ще не підписаний.

Ярослав Курко прогнозує, що вже в понеділок стануть відомі прізвища посадовців Буковини, які написали заяви на звільнення. За його даними, це буде не менше п’яти людей, які обіймають високі посади, насамперед у силових органах.

Нагадаємо, наразі перші звільнення відбулися лише в Києві – з посад пішли добровільно, чи були звільнені кілька десятків керівників міністерств і держкомітетів.

На рівні регіонів Закон чітко встановлює перелік посад, які потрапляють під люстрацію:

– керівники, заступника керівника регіонального органу прокуратури України, СБУ, МВС, податкової служби, митниці, податкової міліції;

– голови ОДА, їхні перші заступники, заступники, голови РДА.

Йдеться про посадовців, які у період з лютого 2010 по лютий 2014 року не менше року працювали на відповідних посадах.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.