Чернівці і Кишинів підписали договір про побратимство

Новини Чернівців / політика, влада
2 235
0
Чернівці і Кишинів підписали договір про побратимство
Чернівці і Кишинів підписали договір про побратимство

З нагоди Дня міста співробітники Примарії Кишинева поклали квіти до пам’ятника господаря Штефана Великого і Святого. У заході також взяв участь і Чернівецький міський голова Олексій Каспрук. Разом із мером Кишинева він підписав договір про побратимство між нашими містами, повідомляє прес-служба міської ради.

Генеральний примар Дорін Кіртоаке заявив:

„Зараз усе залежить від того, наскільки мудрими ми будемо, щоби продовжити шлях розвитку Кишинева. Через 578 років першої документальної згадки, Кишинів є дуже молодим містом у порівнянні зі всіма європейськими містами, але він повинен наздогнати міста Європи, аби в ньому були приємні стандарти життя".

Що стосується угоди про побратимство з містом Чернівці, Дорін Кіртоаке сказав, що це радісна подія, особливо в контексті того, що в даний час громадяни України ведуть війну в повному розумінні цього слова:

„Вони боряться і за нас, і так сталося, що ми сьогодні підписуємо договір про побратимство з Чернівцями – містом, яке входило колись в одну державу, до Молдови Штефана чіл Маре, містом, з яким ми розділили одну долю, і з яким напевно об’єднаємося в процесі європейської інтеграції, і будемо в одній сім’ї вільних європейських міст".

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
5 гектарів квітів і 120 сортів: на Буковині квітнуть два півонієві поля
9 632
У Чернівцях змінять графіки руху тролейбусів і автобуса: що потрібно знати пасажирам
9 423
П’ять днів без їжі та води: у Чернівцях рятувальники дістали чоловіка з колекторної ями
5 576
У Чернівцях від завтра дорожчає вода: у водоканалі оприлюднили нові тарифи
4 117
Знову гірка втрата: на війні загинув захисник із Буковини Віталій Думитрюк
3 602
У Чернівцях чоловік побив дружину: під час обшуку у квартирі знайшли боєприпаси
3 154
Пари вдень – робоча зміна ввечері: де підзаробляють чернівецькі студенти
2 934
«32 роки – шлях до нашої мрії»: ФК «Буковина» отримав чемпіонський кубок і відсвяткував вихід в УПЛ
2 702
Співачка з Чернівців Гросу похрестила сина: хрещеною мамою стала «українська Мадонна»
2 434
В Україні відкриють гігантський аквапарк: що буде в новому комплексі
2 349