Хлопець, що помер після «відвідин» міліції, отруївся невідомою речовиною, - УМВС Буковини

Новини Чернівців / топ новини / кримінал
3 574
0
Хлопець, що помер після «відвідин» міліції, отруївся невідомою речовиною, - УМВС Буковини

Управління МВС України в Чернівецькій області провело службове розслідування щодо правоохоронців Шевченківського райвідділу міліції, яких звинувачують у побитті 27-річного чернівчанина Андрія Дранки.

За попередніми висновками судово-медичної експертизи, будь-яких тілесних ушкоджень на тілі чернівчанина не виявлено, а причиною смерті хлопця є отруєння невідомою речовиною. Про це кореспонденту molbuk.ua повідомили у прес-службі УМВС в Чернівецькій області.

"Зокрема, перевіркою встановлено, що 23.07.2014 року 27-річний чернівчанин був запрошений до Шевченківського райвідділу міліції для опитування за фактом крадіжки скриньки для пожертв з магазину на вулиці Героїв Майдану міста Чернівці. У ході опитування хлопець зізнався у цій крадіжці та ще у двох інших. Отримавши повістку про прибуття на наступний день до слідчого, хлопець покинув райвідділ міліції, зазначивши у книзі відвідувачів, що не має претензій до правоохоронців.

Однак, того ж вечора близько 22.00 він повернувся разом із батьком. Міліціонери пояснили чоловікову, з якої причини його сина викликають до слідчого. Після цього, чоловіки покинули приміщення райвідділу міліції та зробили відповідні записи у книзі відвідувачів, що не мають ні до кого претензій.

В подальшому хлопець з’являвся до слідчого наступного дня та 30 липня. У зв’язку із тим, що чернівчанин не надав відповідні документи, слідчі дії із ним не проводилися. У цих двох випадках, покинувши райвідділ міліції, хлопець зробив відмітки у книзі відвідувачів, що не має претензій до міліціонерів.
Вже 5 серпня до оператора "102" надійшло повідомлення з лікарні швидкої медичної допомоги про те, що до них звернувся мешканець обласного центру та повідомив, що 23 липня його побили у приміщенні Шевченківського райвідділу міліції. Виїздом слідчо-оперативної групи та інспекції з особового складу УМВС до лікарні і місця проживання заявника, опитати хлопця не представилось можливим, оскільки останнього у медичній установі не було, а вдома батько повідомив, що син відсутній, і він з цього приводу спілкуватись не буде.

До цього часу жодних офіційних звернень, щодо неправомірних дій працівників міліції стосовно чернівчанина не надходило.

На наступний день з лікарні надійшло чергове повідомлення до міліції про те, що до них звернувся вищезгаданий громадянин та цього разу лікарям молодик повідомив, що його побили у приміщенні Шевченківського РВ, але вже 27 липня. Однак,вказаної дати хлопець у райвідділі міліції не був.
7 серпня в реанімаційне відділення обласної клінічної лікарні чернівчанин був госпіталізований з попереднім діагнозом "отруєння" та перебував у тяжкому стані. Під час його огляду медики виявили численні сліди від уколів, а наступного дня чернівчанин помер.

У відповідності до лікарського свідоцтва про смерть від 08.08.2014 року причиною смерті чернівчанина є: "гостре отруєння невідомою отруйною речовиною". Жодних тілесних ушкоджень на тілі хлопця не виявлено.

За результатами проведеного службового розслідування, фактів протиправних дій зі сторони працівників Шевченківського райвідділу міліції стосовно померлого чернівчанина немає", - йдеться у повідомленні прес-служби УМВС.

Нагадаємо, родичі 27-річного Андрія Дранки звинувачують правоохоронців у тому, начебто ті побили хлопця.


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Поліцейський із Буковини без бюджетних коштів усього за два місяці створив застосунок доброчесності для Нацполіції
14 664
Евакуювали 68 людей: рятувальники розповіли подробиці вибуху на Будівельників у Чернвцях
7 935
У Чернівецькій області попрощаються відразу із п'ятьма захисниками
6 733
“Коли творю – стаю живою”: історія чернівчанки, яка малює картини долонями
3 606
У Чернівцях на Центральній площі знімають банер - фото
3 168
Помер під час лікування: на Буковині попрощаються із захисником Іваном Унгуряном
3 112
Можна буде купатися, рибалити й ночувати: на Дністрі з’явиться новий відпочинковий комплекс
2 782
З Краматорська, Херсона та Маріуполя: до Чернівців прибув евакуаційний потяг
2 778
Загинув у 2023 році: на Буковині проведуть в останню дорогу захисника Андрія Гончарюка
2 745
Вибух на вулиці Будівельників у Чернівцях: загинув 38-річний чоловік
2 689