Заступник Каспрука очолив міську призовну комісію

Новини Чернівців / політика, влада
2 777
0
Заступник Каспрука очолив міську призовну комісію

Заступник міського голови Чернівців Георгій Леонтій очолив міську призовну комісію.

Про це йдеться на сайті міськради.

"Для проведення призову військовозобов’язаних, резервістів та громадян – мешканців м.Чернівці, які виявили бажання бути призваними у ході мобілізації для забезпечення потреб Збройних Сил України, Національної Гвардії України, Державної прикордонної служби України та інших військових формувань, розпорядженням міського голови Олексія Каспрука сформовано міську призовну комісію", - йдеться у повідомленні.

"Головою комісії призначено заступника міського голови Георгія Леонтія. До її складу входять міський військовий комісар Юрій В’юн, старший лікар Світлана Горшина, начальник управління надзвичайних ситуацій та мобілізаційної роботи міської ради Володимир Самолюк, секретар комісії. Міському військовому комісару вказано забезпечити дотримання вимог чинного законодавства при проведенні призову в ході мобілізації. На комісію покладено завдання забезпечити організацію медичного огляду призовників. Ті громадяни, яких визнано тимчасово непридатними до військової служби, спрямовуватимуться до лікувально-профілактичних закладів за місцем проживання. Матеріали на військовослужбовців та резервістів, які ухиляються від виконання військового обов’язку, комісія направлятиме до відповідних правоохоронних органів", - повідомляє міськрада.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях підірвали 90-метрову трубу на території колишньої «Буковинки» - відео
5 116
Літній шопінг у розпалі: що і за скільки можна придбати на Калинівському ринку
4 239
Популярний мобільний оператор готує зміни для українців з 1 липня: що відомо
4 176
Картину чернівчанки презентували на найбільшій виставці творчих талантів у Манчестері
3 972
На Буковині проведуть в останню путь воїна Володимира Новака
3 555
«Там було все. Зараз усе зруйноване»: історії переселенців, які живуть у шелтері Новоселиці
2 727
У Чернівцях завершився Миколайчук OPEN: оголосили переможців 2026 року
2 561
На 59-му році життя помер президент ФК «Садгора» Сергій Антонюк із Чернівців
1 951
На Буковині тривають пошуки 96-річного чоловіка, який пішов з дому і не повернувся
1 878
У Чернівцях попрощалися із полковником Андрієм Рємізовим: він помер у ворожому полоні
1 856