Казначейство не перераховує для ЧНУ гроші Фірташа

Новини Чернівців / топ новини / Життя
4 199
0
Казначейство не перераховує для ЧНУ гроші Фірташа

"Гроші Фірташа лежать на рахунку і чекають свого часу", розповів кореспонденту molbuk.ua ректор ЧНУ Степан Мельничук. Жодних ремонтних робіт, які планували зробити за ці гроші, університет ще досі не розпочав. Планували закінчити ремонт дахів п’ятого корпусу та розпочати ремонті роботи дахів четвертого корпусу.

– Фірми готові виконувати роботи. Але є проблема з коштами стандартна нині для України — казначейство не перераховує їх, – каже Степан Мельничук. – Фірташ надав нам мільйон доларів. Відповідно до законодавства, 50 відсотків ми перевели у гривні і переказали на рахунки у казначейство. А 50 відсотків залишили на рахунку у комерційному банку. Але казначейство гроші не перераховує, а з комерційного банку ми гроші не могли використовувати, їх знову ж таки потрібно переводити у казначейство. Тому гроші й лежать на рахунках.

Вже прийняли новий закон про вищу освіту, згідно з яким, сподіваємось, ВНЗ зможе використовувати гроші з рахунків комерційних банків. Тоді й розпочнемо роботи.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях колишній начальник фіскальної служби почав самовільне будівництво у заповіднику
19 076
Купують сітками: на ринках Чернівців ціни на капусту рекордно низькі
13 169
У селі на Буковині жінка з кількаметрової висоти впала з кладки у річку
12 707
З одного боку – скеля, з іншого – крутий схил: на Буковині розпочали ремонт гірського серпантину
8 677
Сильні заморозки і дощ з мокрим снігом: на Буковині у вихідні погіршиться погода
8 538
"Так сильно ще не смерділо": чернівчани скаржаться на сморід у різних частинах міста
8 163
Старшокласники будуть навчатися не всюди: які школи у Чернівцях стануть ліцеями
6 557
Прокуратура вважає, що в Чернівцях діяла ОЗГ, яка розтратила 2,2 млн грн "Міськсвітла"
6 432
«Що нам тепер робити? Помирати?»: на Буковині мобілізували чоловіка, батьки якого обоє з інвалідністю — відео
5 770
На Прикарпатті чоловік знайшов два гігантські білі гриби
5 711


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.