На Буковині вогонь знищив два комбайни і склад з кормами

Новини Чернівців / пригоди
1 592
0
На Буковині вогонь знищив два комбайни і склад з кормами

13 червня у селі Репужинці Заставнівського району виникла пожежа в кормовому складі. Люди помітили пожежу вже тоді, коло вогонь по дерев’яному перекритті поширився на покриття. На місце події відразу виїхали черговий караул Державної пожежно-рятувальної частини № 5 міста Заставна та місцеві пожежні охорони сіл Репужинці, Кострижіва та Хрещатик. Через запізніле повідомлення про пожежу на момент прибуття пожежно-рятувальних підрозділів полум’я розповсюдилося на площу 600 кв.м.. На момент виникнення пожежі всередині приміщення також знаходилися комбайни та трактори. Рятувальники спільно із місцевими мешканцями витягнули трактори на вулицю. Одночасно з цим бійці ДСНС проводили роботи по локалізації пожежі. В подальшому небезпеку було ліквідовано. Полум’ям знищено 2 комбайни, 400 кв.м. покриття. Під час пожежі вдалося врятувати будівлю кормоскладу та 2 трактори.
 
Всього за останні 4 доби у Чернівецькій області виникло 7 пожеж, під час яких пожежно-рятувальні підрозділи Управління ДСНС України у Чернівецькій області врятували від знищення 11 будівель та 2 одиниці техніки. Загиблих та травмованих внаслідок пожеж немає.
 
Прес-служба УДСНС України у Чернівецькій області
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
На Буковині перевіряють перевізників: оштрафували водія автобуса «Чернівці — Ужгород»
20 386
На Буковині жінка мчала з хворою дитиною: поліція супроводила авто до лікарні
18 099
Подаровані Чернівцям автобуси із Чехії використають під час ремонту Головної
16 925
До Чернівців прибули міністри закордонних справ України, Румунії та Молдови
11 521
Нові мости та пункти пропуску: що обговорювали у Чернівцях міністри закордонних справ України, Румунії та Молдови
10 756
Град, грози, шквали. Завтра на Буковині різко погіршиться погода
10 608
Не ремонтували майже 70 років: на Буковині відновили міст на трасі Чернівці – Хотин
8 516
На Буковину прибув потяг із переселенцями із Донбасу - фото
6 385
Рівень алкоголю перевищував норму у 13 разів: у Чернівцях п'яний водій вчинив ДТП
6 313
Допомога Чернівцям на мільйони: в якому стані подаровані чехами автобуси - фото
5 950


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.