Казначейство заборгувало Чернівцям мільйони на дороги і соціалку

Новини Чернівців
1 502
0
Казначейство заборгувало Чернівцям мільйони на дороги і соціалку

Станом на 15 травня 2014 року сума заборгованості органів казначейської служби перед міським бюджетом Чернівців складає 13,9 мільйонів гривень. Про це повідомляє сектор інформації та зв’язків з громадськістю міської ради.

Зокрема, органи казначейства заборгували 5,8 мільйонів гривень за виконані роботи з благоустрою міста, ремонту доріг, освітлення вулиць, озеленення. 4,2 мільйони гривень – на будівництво, капітальний ремонт закладів освіти (шкіл та ДНЗ), охорони здоров’я та інших інфраструктурних об’єктів. 1,6 мільйони гривень – на потреби освітніх закладів, 1 мільйон гривень – на потреби лікувальних закладів міста, 1,3 мільйони гривень – на інші потреби міста.

Із загального обсягу заборгованості казначейська служба повернула платіжні доручення на суму 6,9 мільйонів гривень за виконані роботи для додаткової перевірки і у своїй звітності вже не показує ці кошти як заборгованість перед виконавцями робіт.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.