На Буковині чиновниць звільнили через корупцію

Новини Чернівців / кримінал
2 674
0
На Буковині чиновниць звільнили через корупцію

Чернівецький окружний адміністративний суд задовольнив позов прокуратури Заставнівського району і визнав незаконним рішення Заставнівської міської ради щодо перебування на займаних посадах секретаря та керуючої справами цієї ради.

Нагадаємо, що в січні 2013 року постановами Заставнівського районного суду згаданих чиновниць визнано винними у скоєнні корупційного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.172-2 КУпАП та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу. Прокурором району було направлено ці постанови до міської ради для розгляду. Однак, депутати прийняли рішення залишити жінок-посадовців на займаних посадах, що суперечить законодавству.

Крім того, в березні минулого року постановою Заставнівського районного суду згаданого секретаря міськради визнано винною у скоєнні аналогічного корупційного правопорушення. Прокурором району подано позов до Чернівецького окружного адміністративного суду, який виніс постанову про визнання незаконним рішення сесії Заставнівської міської ради та зобов’язав повторно розглянути питання стосовно цих працівників. Проте, 3 жовтня сесією знову було прийнято рішення залишити їх на займаних посадах.

Днями суд постановив зобов’язати Заставнівську міську раду вчинити дії, передбачені Законами України "Про засади запобігання корупції" та "Про службу в органах місцевого самоврядування", і звільнити вказаних осіб із займаних посад

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Чи буде ще бабине літо: синоптикиня розповіла про погоду на Буковині
24 550
Отруйні двійники: що потрібно знати під час збору опеньок
22 454
У Центральній лікарні Чернівців нове призначення: хто замінив Куріцина
20 384
У Чернівцях раптово померла молода працівниця центру підвищення кваліфікації
18 047
“Розваги” на цвинтарі: у селі на Буковині підлітки поглумилися над могилами
11 290
В Чернівцях повністю обмежать рух транспорту на перехресті двох завантажених вулиць
6 720
Сьогодні у Чернівцях прощаються із дружиною загиблого воїна Анжелою Бараніцькою
6 374
26 тисяч євро за двох: у Чернівцях затримали священника УПЦ МП, який хотів незаконно переправити чоловіків за кордон
5 684
"Яка краса!": відома синоптикиня поділилася враженнями від відвідин Чернівців - фото
5 283
У Чернівцях починають опалювальний сезон: куди спершу подадуть тепло
5 149


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.