На Буковині оголосили в розшук банкіра, яка привласнила велику суму

Новини Чернівців / кримінал
2 873
0
На Буковині оголосили в розшук банкіра, яка привласнила велику суму

Управляння карного розшуку УМВС України в Чернівецькій області за скоєння злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України, розшукує громадянку КУСЯК МАРІЮ ІВАНІВНУ, 12.02.1959 року народження, уродженку та мешканку с. Іспас, Вижницького району, Чернівецької області. Дана громадянка переховується від органів слідства ОВС.

Жінка перебуваючи на посаді начальника Вижницького відділення банку під приводом залучення грошових коштів в якості депозитних вкладів, в період з 2010-2014 роки шахрайським шляхом заволоділа грошовими коштами у великих розмірах.

УМВС України в Чернiвецькiй областi звертається до всiх громадян, кому вiдома будь-яка інформація щодо вищевказаної громадянки прохання повiдомити у найближчий відділ міліції або за телефонами:  (0372)591-885, 0507039546 або ж на спецлiнiю "102".

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Кинувся рятувати синів і зник: на Дністрі шукають чоловіка та двох малолітніх дітей
24 284
Сезон у розпалі: скільки на ринках Чернівців коштують літні ягоди
6 899
У Чернівцях стартував сезон кавунів і динь: скільки коштують та звідки їх привозять
6 865
Співали «гімн СВО» й чекали на окупантів: у Чернівцях винесли вирок прихильникам РФ - відео
6 454
Нові підозри на Буковині: поліція виявила розкрадання коштів на ремонтах закладів освіти
5 669
«Непоправна втрата»: на Буковині попрощалися з військовим лікарем Іларіоном Дячуком
5 621
У Дністрі втопився 16-річний хлопець: тривають пошуки тіла
5 499
У Хотинській лікарні викрили схему керівництва: переплата за обладнання понад 300 тис. грн
4 962
На Буковині проведуть масштабне дослідження стану здоров’я людей
4 926
На Буковині кількох керівників освіти підозрюють у розтраті понад 5 млн грн
4 891