У Новодністровську зняли пам’ятник Шевченкові

Новини Чернівців
3 000
0
У Новодністровську зняли пам’ятник Шевченкові

Скандальновідомий пам’ятник Т.Шевченкові у Новодністровську таки зняли. Як розповіли у міській раді, це зробила власниця скульптури приватний підприємець Надія Тугарова.

- Пам’ятник був всановлений незаконно і нам не належить, - пояснили у міській раді.

Нагадаємо, пам’ятник Т.Шевченкові було відкрито у серпні 2011 року.

Невдовзі з’ясувалося, що він раніше стояв у селі Сопошин Жовківського району Львівської області, а привіз його до міста тодішній мер Новодністровська Руслан Панчишин, уродженець Львівщини, який пам’ятник нібито купив і відремонтував.

У грудні 2012 року до Новодністровської міської ради надійшов лист-звернення від мешканців села Сопошина Жовківського району Львівської обл. за підписом сільського голови, у якому громада села зверталася до новодністровців із проханням повернути пам’ятник Кобзарю на місце його першовстановлення.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Підготовка до можливих паводків на Буковині та справні системи оповіщення: про що говорив Осипенко з головами громад
9 906
До Землі наближається нова магнітна буря: вчені назвали дату
7 266
Чи повернуться морози: прогноз погоди на Буковині до кінця лютого
3 458
«Місто – бімба. Люди розкішні»: переселенці діляться враженнями від життя в Чернівцях
3 357
«Я був би згоден віддати його за одну гривню»: чому не можуть продати комбінат хлібопродуктів у Неполоківцях
3 322
У Чернівцях попрощаються із сімома невідомими захисниками України
3 302
Як і де у Чернівцях перевірити себе на «Скринінгу 40+»
2 750
Понад 50 діб боротьби: у Чернівцях врятували маму та передчасно народжене немовля
2 556
«Відгукнися, кохана!»: військовий шукає жінку, з якою познайомився у Чернівцях
2 273
«Дайте нам чернівецьких!»: бригади з Чернівців відновлювали тепло в Києві
1 871