За тиждень підпишуть угоду про рух потягу "Чернівці-Київ" через Молдову

Новини Чернівців
3 579
0
За тиждень підпишуть угоду про рух потягу "Чернівці-Київ" через Молдову

Сьомого листопада планується підписання угоди між Україною та Молдовою про транзитний рух потягу "Чернівці-Київ". Про це на зустрічі з перевізниками повідомив директор департаменту інфраструктури, містобудування і архітекутри Дмитро Павел.

- Всі питання з цього приводу вже погоджені у Кабінеті міністрів України, - сказав посадовець. - У середу, 30 жовтня, відбулося засідання Кабінету міністрів Молдови, де обговорювалося це питання.

Отож буде спрощено і сполучення, і перевезення пасажирів до Києва. Бо, наприклад, є ділянка залізниці біля Чорткова, де потяг міг їхати зі швидкістю 10 кілометрів на годину.

Більше інформації Дмитро Павел molbuk.ua не надав, зауваживши, що до підписання угоди не надають жодних коментарів.


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У прокуратурі розповіли, які поранення отримали поліцейські під час стрілянини на Буковині
7 132
З'явилося фото чоловіка, який стріляв у поліцейських на Буковині
6 590
На Буковині невідомий стріляв у двох поліцейських: введено спецоперацію
5 729
Школяр із Чернівців, який торік відмовився співати з росіянами, переміг на міжнародному фестивалі
5 355
У мерії Чернівців пояснили, чому на сходах з’явилися плити із зображеннями померлих
4 836
У Чернівцях попрощаються із мужнім захисником Романом Пономаренком
2 950
«Врятував безліч дітей»: помер відомий чернівецький лікар Іван Пастернак
2 872
У боях за Україну поліг захисник із Буковини Олександр Реус
2 515
«Його шафка досі підписана»: вчителька загиблого в ДТП хлопчика з Чернівців поділилася болючими спогадами
2 142
На прилавках з'явилися справжні боровики: скільки коштують лісові гриби у Чернівцях
1 824