Колектив ТВА обіцяє боротися

Новини Чернівців
2 018
0
Колектив ТВА обіцяє боротися

Колектив телеканалу ТВА оприлюднив відкритий лист з приводу припинення ліцензії на мовлення Національною радою з питань телебачення і радіомовлення.

- У ТВА брутально відібрали право на професію, утім, не людську гідність і ми обіцяємо, що не просто не здамося, а ще наполегливіше боротимемося за право глядачів на чесну інформацію! - заявляють журналісти.

Дія ліцензії закінчується 25 листопада. Колектив ТВА обіцяє працювати і далі — глядачі можуть побачити продукт в інтернеті. Такж телеканал оскаржить рішення Нацради в суді, але коли суд узвалить рішення ніхто не спрогнозує.
Колектив ТВА обіцяє боротися

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.