Найкрасивіша студентка з Чернівців розмовляє старослов’янською

Новини Чернівців / топ новини
4 340
0
Найкрасивіша студентка з Чернівців розмовляє старослов’янською

Студентка Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Оксана Ватаманюк, яка перемогла на Всеукраїнському конкурсі краси серед студенток "Студміс Україна-2013", знає шість мов, гарно співає, грає на фортепіано, вивчає ядерну фізику та вчиться на філологічному факультеті.

Перемогти в конкурсі такого рівня Оксані допомогла впевненість у собі та посмішка.

- Ця перемога для мене стовідсотково неочікувана, - розповіла Оксана Ватаманюк. - Тому під час вручення стрічки та корони я розплакалася. Хоча під час виступу постійно посміхалася, а на подіумі була впевнена в собі. Це, гадаю, й допомогло мені перемогти.

Друзі називають Оксану Ватаманюк абсолютно ідеальною. Бо дівчина не лише красива, а й розумна та талановита. Ще школяркою вона посіла призове місце на міжнародному конкурсі з атомної фізики та ядерної енергетики, а нині на відмінно навчається на другому курсі філологічного факультету ЧНУ. Дівчина також займається модельним бізнесом і брала участь в цьогорічному Українському тижні моди, знає багато мов та досягла успіхів у музиці.

- Мови, якими володію, вивчаю в університеті. Це старослов’янська, латинська, англійська, німецька і звісно ж, російська та українська, - каже Оксана. - Також співаю і граю на фортепіано. А в модельному бізнесі я вже давно. Та ця перемога поки що найвагоміша. Від навчання я отримую не менше задоволення, ніж від участі в конкурсах та показах.

До участі у конкурсі "Студміс Україна-2013" 25 учасниць з усіх регіонів готували тиждень.

- Нам ставили хореографічні номери. Було дуже цікаво, - зауважує Оксана Ватаманюк. - Як не дивно, жодних сварок чи інших конфліктів не було.
За три дні до фінального виступу дівчина вперше в житті сіла на дієту.

- Ніколи на дієті не сиділа, не було такої необхідності, - каже Оксана. - Але за кілька днів до конкурсу обмежила себе в їжі. Скажімо, десь опівночі всіх конкурсанток пригощали піцою. А я не їла так пізно.

За перемогу у конкурсі Оксана Ватаманюк отримала путівку на двох на відпочинок до Греції.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Раптово втратив свідомість: на Буковині поліцейський трагічно помер під час служби
24 022
У Чернівцях група лікарів допомагала ухилянтам оформити інвалідність: подробиці
15 519
Підготовка до можливих паводків на Буковині та справні системи оповіщення: про що говорив Осипенко з головами громад
7 799
Буковинцю, який кинув гранату в поліцейських, повідомили про підозру
7 055
10 тисяч євро за кожного: на Буковині викрили схему переправлення ухилянтів
6 891
Світла буде більше: на Буковині оновили графік відключень світла на сьогодні
6 525
У Чернівцях низка будинків залишиться без води на невизначений термін: адреси
5 667
Апеляційний суд залишив під вартою підозрюваного у викраденні 13-літньої школярки
5 350
Спершу мороз, а потім дощ: як зміниться погода на Буковині цими вихідними
3 762
Найприбутковіша компанія у світі: хто очолив глобальний рейтинг
3 297