На Буковині незаконно вирубали лісу на 100 тисяч

Новини Чернівців / кримінал
2 227
0
На Буковині незаконно вирубали лісу на 100 тисяч

На 100 тисяч гривень нарубали лісу в Національному природному парку "Вижницький" та Карпатському держспецлісгоспі АПК. Порушення виявила Чернівецька міжрайонна прокуратура з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері.

Зокрема, під час перевірки у НПП "Вижницький" виявлено незаконну порубку кількох дерев породи бук. Шкода, заподіяна лісу, становить понад 35 тис.грн. За вказаним фактом прокуратурою відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст.246 КК України (незаконна порубка лісу).

В ході проведеної перевірки у Карпатському держспецлісгоспі АПК виявлено незаконну порубку 18 дерев породи бук, ялина та вільха. Шкода, заподіяна лісу, становить 67 тис. грн. За вказаним фактом прокуратурою відкрито кримінальні провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст.246 та ст.197 КК України (порушення обов’язків щодо охорони майна).
Вказані кримінальні провадження в порядку ст.216 КПК України направлені відповідно у Вижницький та Путильський РВ УМВС України в Чернівецькій області для подальшої організації проведення досудових розслідувань.


Прес-служба прокуратури Чернівецької області


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Африканська спека накрила Україну: синоптик назвав дату, коли стане прохолодніше
12 357
На Буковині попрощаються з відважним захисником Василем Мацейком
6 555
У Києві через обстріл майже 30 постраждалих: горіли "швидкі", будинки та кіностудія
6 026
У Дністровському водосховищі - критично низький рівень води: на ГЕС зменшили виробіток електроенергії
5 694
Пенсії в Україні оформлюватимуть інакше: кому від серпня стаж зараховуватимуть за новими правилами
5 188
Пенсіонерам необхідно змінити картки: один із великих банків припиняє роботу з Пенсійним фондом
4 678
Реставрація за 2,6 млн грн так і не почалася: на Буковині судитимуть підрядника
4 651
Курс валют на 1 серпня: скільки коштують долар, євро і злотий
4 591
У басейн забороняють приносити воду та їжу: фахівчиня пояснила, чи це дозволено
4 056
Нові виплати, тарифи й правила: до яких змін готуватись українцям у серпні
3 568