Губернатор Буковини образився, що форель у Дністер пустили без нього

Новини Чернівців / політика, влада
4 246
0
Губернатор Буковини образився, що форель у Дністер пустили без нього

Голова Чернівецької ОДА Михайло Папієв обурився через те, що райдужну форель випустили у Дністер без нього та представників ЗМІ. Також він має підозри щодо можливих маніпуляцій із кількістю малька риби з боку відповідальних осіб. Мовляв, частина малька могла піти "наліво". Тому організували випуск у річку частину риби передчасно, щоби не було можливості зафіксувати, скільки саме малька було закуплено, і скільки потрапило до річки.

- Як я і обіцяв, у вівторок ми плануємо провести зарибнення райдужною фореллю річки Дністер у селі Дністрівка Кельменецького району. Щоправда, там відбувся невеличкий збій. Я провів своє внутрішнє розслідування і дещо з'ясував. Мабуть, побоялися відкрито робити це зарибнення, бо могло виникнути багато питань. Тому, без погодження зі мною, хоча я протягом трьох місяців попереджав, що особисто, із засобами масової інформації хочу взяти участь зі стартового етапу у Лопушній, коли мальок буде забиратись і вантажитись і до моменту, коли його випустять у Дністер.

Як мене проінформували, виникла "велика потреба" в п'ятницю і суботу провели зарибнення без погодження, без того, щоби ставити до відома. Люди боялися, що їх запитають, куди зникла вся кількість малька. Щоби потім можна було сказати, мовляв у п'ятницю-суботу проводили зарибнення. Я звернусь до правоохоронних органів із тим, щоби провели досудове розслідування. Бо це так не може бути. Коли керівник крайової виконавчої влади попереджає, що він разом зі ЗМІ планує бути на зарибненні, а тут починають ховати кінці в воду в прямому значенні. Це мене засмутило. Разом із правоохоронцями ми розберемося в цьому питанні. Звідки райдужна форель і скільки її.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Лишилося дві найхолодніші ночі: синоптикиня розповіла, коли чекати потепління
73 619
Раптово втратив свідомість: на Буковині поліцейський трагічно помер під час служби
23 413
У Чернівцях група лікарів допомагала ухилянтам оформити інвалідність: подробиці
15 223
Провулок Ентузіастів - на вулицю Героїв УПА: у Чернівцях перейменують дві вулиці та стадіон
9 464
Буковинцю, який кинув гранату в поліцейських, повідомили про підозру
6 977
10 тисяч євро за кожного: на Буковині викрили схему переправлення ухилянтів
6 788
Світла буде більше: на Буковині оновили графік відключень світла на сьогодні
6 470
Апеляційний суд залишив під вартою підозрюваного у викраденні 13-літньої школярки
5 273
Чоловік, який кинув гранату в поліцейських на Буковині, був п'яний: відео затримання
5 240
У Чернівцях низка будинків залишиться без води на невизначений термін: адреси
5 228