Грошей на ліфти немає, а ліфтери переплачують один одному сотні тисяч

Новини Чернівців / кримінал
1 893
0
Грошей на ліфти немає, а ліфтери переплачують один одному сотні тисяч

Комунальне підприємство "Чернівціміськліфт" Чернівецької міської ради внаслідок завищення підрядною організацією СРБУ "Ліфтсервіс" вартості та обсягів виконаних робіт з наладки ліфтів зайво сплатило 363,2 тис. грн. Про це повідомляє Держфінінспекція.

Сім посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Матеріали ревізії передано до УМВС України в Чернівецькій області та про її результати поінформовано УСБУ в Чернівецькій області.

Кого саме притягнуто до відповідальності не повідомляється.

Засновником приватного підприємства "Спеціалізоване ремонтно-будівельне управління "Ліфтсервіс" є Корній Вівчарюк, який з 1991 року є директором комунального "Чернівціміськліфту". Директором "Ліфтсервісу" є його син Ян Вівчарюк. Також Корній Вівчарюк очолює дочірнє підприємство "Чернівціліфт" цього самого "Ліфтсервісу", повідомляє сайт "Наші гроші".

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10

Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.