Чернівецькі бейсболісти поступилися лідеру

Новини Чернівців / спорт
1 890
0
Чернівецькі бейсболісти поступилися лідеру

Чернівецький бейсбольний клуб "Соколи" у 8 турі дивізіону Б вищої ліги двічі поступився вдома на своєму полі в Новому Киселеві Кіцманського району лідеру змагань "Діаманту" (Кіровоград) із рахунками 0:16 та 7:21.

Наш головний тренер Ростислав Гринчук виставив молодих гравців, які часто перебували на лаві запасних. Причина така: "Соколи" вже вище третього місця не піднімуться, але й нижче не опустяться.

Зараз становище команд таке: "Діамант" - 24 очки, "Західний вогонь" (Рівне) — 19, "Соколи" - 18, "Ворони" (Суми) — 14, "Комунарівець" (Миколаїв) — 14 і БК "Полтава" - 13.

У чемпіонаті залишилося зіграти заключний тур. 7-8 вересня "Соколи" приймають аутсайдера БК "Полтава".

Відтак за календарем змагань іще буде розіграно Кубок України.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.