На Буковині в райлікарні незаконно доплатили працівникам 150 тисяч

Новини Чернівців
1 825
0
На Буковині в райлікарні незаконно доплатили працівникам 150 тисяч

Працівниками Держфінінспекції в Чернівецькій області в ході ревізії Комунальної установи "Кельменецька центральна районна лікарня" виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 148,6 тис. грн. Зокрема, внаслідок виплати окремим працівникам лікарні винагороди за напруженість у праці без наявності відповідних наказів керівника установи, врахування одноразових виплат при розрахунку відпускних, проведення виплат за суміщення посад керівнику підрозділу, на які він не мав права, виплати премій до ювілейних дат, які не передбачені у колективному договорі, установою зайво використано на оплату праці та сплату внесків до державних цільових фондів 49,6 тис. грн.

Крім того, лікарнею здійснено витрати з відшкодування вартості наборів продуктів харчування донорам на загальну суму 48,8 тис. грн, в той час як зазначені видатки у кошторисі установи не планувалися. Також, за рахунок коштів загального фонду проведено витрати в сумі 46,8 тис. грн на оплату праці з нарахуваннями працівників, які надавали платні послуги, в той час як ці витрати мали бути здійснені за рахунок коштів спеціального фонду.

За недотримання законодавства з фінансових питань 12 посадових осіб притягнуто до адмінвідповідальності, на 1 особу складено протокол за ст.164-12 за порушення бюджетного законодавства, який передано до суду. До установи застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами. Про результати ревізії проінформовано Кельменецький РВ УМВСУ в Чернівецькій області.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
На Буковині завтра попрощаються з батьком і двома синами, які потонули в Дністрі
7 690
Блогер перевірив 3 «найгірші» готелі Чернівців: брудна постіль, сміття під ліжком і ціни
6 842
Від занедбаної ферми до крафтової сироварні: як на Буковині церква створила унікальне господарство
4 196
Попереду - новий етап: у школах Чернівців відгуляли випускні вечори (ФОТО)
3 468
Особняк та об’єкти в туркомплексі: на Буковині посадовець збагатився на 32 млн грн - фото
3 047
Знайшли майже за 5 км від місця зникнення: як на Буковині шукали потонулого у Дністрі хлопчика
2 552
Африка «підштовхує» спеку: на Буковину суне гаряче повітря
2 425
У селі на Буковині з криниці дістали тіло 66-річної жінки
2 353
У громаді на Буковині призначили нових директорів: хто яку школу очолить
2 351
Дністер критично змілів: жителів міста на Буковині закликають економити воду
2 086