Тисячі іноземців просяться на Буковину

Новини Чернівців / топ новини
2 996
0
Тисячі іноземців просяться на Буковину

За 7 місяців поточного року міграційною службою Чернівецької області видано 3,5 тисячі іноземцям та особам без громадянства дозвіл на імміграцію та посвідки на постійне проживання, більше 900 іноземцям видано посвідки на тимчасове проживання. Про це на прес-конференції повідомив т.в.о.начальника управління Державної міграційної служби в області Віктор Пислар.

За його словами, найчастіше іноземці просять дозволу на роботу, навчання та об’єднання сімей.

Також Віктор Пислар зауважив, що не всі іноземці, термін перебування яких в Україні закінчився, поспішають повертатися додому.

При цьому в міграційній службі відзначають зменшення виїзду буковинців за кордон. Так лише 69 буковинців з початку року подали клопотання про виїзд за кордон на постійне проживання. З них 22 виїхали до Росії, 10 — до США, по кілька — до Італії, Іспанії, Португалії, Румунії.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
На Буковині перевіряють перевізників: оштрафували водія автобуса «Чернівці — Ужгород»
20 386
На Буковині жінка мчала з хворою дитиною: поліція супроводила авто до лікарні
18 099
Подаровані Чернівцям автобуси із Чехії використають під час ремонту Головної
16 925
До Чернівців прибули міністри закордонних справ України, Румунії та Молдови
11 521
Нові мости та пункти пропуску: що обговорювали у Чернівцях міністри закордонних справ України, Румунії та Молдови
10 756
Град, грози, шквали. Завтра на Буковині різко погіршиться погода
10 608
Не ремонтували майже 70 років: на Буковині відновили міст на трасі Чернівці – Хотин
8 516
На Буковину прибув потяг із переселенцями із Донбасу - фото
6 385
Рівень алкоголю перевищував норму у 13 разів: у Чернівцях п'яний водій вчинив ДТП
6 313
Допомога Чернівцям на мільйони: в якому стані подаровані чехами автобуси - фото
5 950


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.