Жінку, яка залишила свою дитину в кафе, розшукує міліція

Новини Чернівців / топ новини
3 009
0
Жінку, яка залишила свою дитину в кафе, розшукує міліція

Чотирирічна дівчинка, яку 18 липня жінка покинула в барі "Хелен" на вулиці Сагайдачного, зараз перебуває в обласному притулку для дітей. А її маму розшукує міліція.

– Дівчинку з притулку ще не забрали, – розповіла директор обласного притулку для дітей Жанна Янчук. – Вона вже звикла до нашого закладу, стала спокійнішою, грається з дітьми. Дівчинка була на дні іменинника в ресторані, де отримала гарну сукенку і ляльку. Дуже цим тішилася. До дитини часто навідуються її бабуся та прабабуся, приносять гостинці. Мама не прийшла жодного разу. Опікуном внучки хоче стати її бабуся, яка приїхала зі Львова. Вона розповідала мені, що зараз збирає необхідні документи для оформлення опікунства. Але це вирішуватиме спеціальна комісія. А до того часу дівчинка перебуватиме в нас.

Як запевнили в службі у справах дітей міськради, зараз це питання вивчають. Та поки що намагаються визначити місцезнаходження мами дівчинки.

"Ця жінка колись лікувалася від психічних розладів, тому необхідно перевірити стан її здоров’я, чи зможе вона надалі виконувати свої материнські обов’язки, – повідомила працівниця служби. – Ми надіслали запити у всі відповідні організації. Міліція оголосила маму дитини у розшук. Атмосфера у цій сім’ї неблагополучна. Дівчинку виховувала старенька прабабуся, з якою проживала внучка. Навряд чи вона зможе надалі це робити. Оформити опіку над дитиною хоче її бабуся, яка приїхала зі Львова. Але тут є деякі матеріальні труднощі. Остаточне рішення відносно дівчинки прийматиме комісія з питань захисту прав дітей, яка засідатиме наприкінці серпня. Сподіваємося, що до того часу все виясниться".

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Лишилося дві найхолодніші ночі: синоптикиня розповіла, коли чекати потепління
73 939
Раптово втратив свідомість: на Буковині поліцейський трагічно помер під час служби
23 961
У Чернівцях група лікарів допомагала ухилянтам оформити інвалідність: подробиці
15 486
Буковинцю, який кинув гранату в поліцейських, повідомили про підозру
7 049
10 тисяч євро за кожного: на Буковині викрили схему переправлення ухилянтів
6 876
Світла буде більше: на Буковині оновили графік відключень світла на сьогодні
6 516
Підготовка до можливих паводків на Буковині та справні системи оповіщення: про що говорив Осипенко з головами громад
6 332
У Чернівцях низка будинків залишиться без води на невизначений термін: адреси
5 613
Чоловік, який кинув гранату в поліцейських на Буковині, був п'яний: відео затримання
5 343
Апеляційний суд залишив під вартою підозрюваного у викраденні 13-літньої школярки
5 338