За кнопкодавство на Білика і Ніконова скаржитимуться до прокуратури

Новини Чернівців / топ новини
3 280
0
За кнопкодавство на Білика і Ніконова скаржитимуться до прокуратури

Рух "ЧЕСНО" звернеться до прокуратури стосовно факту кнопкодавства у Чернівецькій міській раді, який зафіксував кореспондент molbuk.ua. Під час 88-ї сесії 6-го скликання депутат міської ради Ростислав Білик проголдосував за себе і свого колегу Володимира Ніконова.

- Виходячи із міркувань логіки, та положень Регламенту Чернівецької міськради, кнопокодавом слід вважати не лише БІЛИКА, а й НІКОНОВА, без картки якого кнопкодавства б не відбулося, за умови що це й справді була картка НІКОНОВА, — заявив представник Руху ЧЕСНО Вадим МІСЬКИЙ. — Стаття 84 Регламенту Чернівецької міськради визначає виключно особистий принцип голосування, а також прямо забороняє предачу картки чи голосу іншому депутату. За цим же принципом Рух ЧЕСНО визначає кнопкодавів у Верховній Раді: обоє партнерів із “кнопкодавських тандемів” вважаються порушниками відповідного критерію, відповідно до чинних норм законів. Тому, немає жодних причин звинувачувати лише одного з порушників: винні обоє.

Вадим МІСЬКИЙ запевнив, що ГО “Інститут Демократизації та Розвитку” з’ясує в апараті міськради, чи справді голосувала картка НІКОНОВА, та надішле відповідну скаргу до прокуратури.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
На Буковині перевіряють перевізників: оштрафували водія автобуса «Чернівці — Ужгород»
20 120
На Буковині жінка мчала з хворою дитиною: поліція супроводила авто до лікарні
17 434
Подаровані Чернівцям автобуси із Чехії використають під час ремонту Головної
16 725
До Чернівців прибули міністри закордонних справ України, Румунії та Молдови
11 511
Нові мости та пункти пропуску: що обговорювали у Чернівцях міністри закордонних справ України, Румунії та Молдови
10 615
Вічна пам'ять та слава. Сьогодні Буковина прощається із двома захисниками
8 582
Не ремонтували майже 70 років: на Буковині відновили міст на трасі Чернівці – Хотин
8 402
Град, грози, шквали. Завтра на Буковині різко погіршиться погода
8 299
Рівень алкоголю перевищував норму у 13 разів: у Чернівцях п'яний водій вчинив ДТП
6 304
На Буковину прибув потяг із переселенцями із Донбасу - фото
6 130


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.