У Задубрівці нарешті ремонтують дорогу

Новини Чернівців / топ новини
4 118
0
У Задубрівці нарешті ремонтують дорогу

У Задубрівці Заставнівського району, де у понеділок і вівторок пройшли акції протестів селян, автодор нарешті ремонтує дорогу.

Про це кореспондентові molbuk.ua повідомив місцеві жителі.

"Дорожники почали виконувати ямковий ремонт дороги, - каже чоловік. - Приблизно о 14.00 тут працюють 5-6 людей. Поблизу стоїть вантажівка, завантажена асфальтом, який привезли з Іспасу. Щоправда, дорожники працюють повільно. Не знаємо, чи надовго прийшло до нас таке щастя".

Люди в селі вже не протестують - на місці, де вчора і сьогодні тривало перекриття вулиці наразі немає жодної людини.

Як повідомлялося, у понеділок у Задубрівці селяни розпочали акцію перекриття траси "Чернівці - Заставна" з вимогою якнайшвидше відремонтувати її. Тоді заступник керівника облавтодору написав заяву про те, що, якщо у вівторок о 09.00 дорожники не почнуть ремонтувати цей автошлях, він подасть у відставку. Вранці дорогу в Задубрівці ніхто не ремонтував, тому селяни знову вийшли на акцію протесту.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.