Буковинка виростила більше центнера коноплі

Новини Чернівців / кримінал
2 461
0
Буковинка виростила більше центнера коноплі

110 кілограмів коноплі виростила 50-річна мешканка Герцаївського району, але зібрати врожай жінці так і не вдалося. У цьому їй завадили правоохоронці.

Як повідомляє СЗГ УМВС України в Чернівецькій області, незаконний посів коноплі співробітники міліції Герцаївського РВ виявили на території присадибної ділянки однієї із мешканок села Годинівка.

Правоохоронці задокументували 815 кущів незаконної рослини, які заважили майже 110 кілограм.

Сировину направлено до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Чернівецькій області на дослідження.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 310 Кримінального кодексу України (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель), яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від 3 до 7 років.
Наразі ведеться слідство.


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
На Буковині зустрінуть полеглого воїна Валентина Карвацького
6 367
Сотня наукових праць, підручники та науково-методичні посібники під грифом МОН: історія математикині з Буковини
5 460
17-річний буковинець на «BMW» в'їхав у бік іншої автівки: постраждав пасажир
3 250
12-кілограмовий круасан і сніданок на тисячу людей: у Чернівцях встановили рекорди
3 000
Буковинська «Лавандова мрія» підкорює Київ: картини нашого художника представили на столичній виставці
2 571
«Хай живе вільна Україна!»: як школярі з Буковини за листівку потрапили під переслідування КДБ
2 481
Масштабна пожежа у селі на Буковині: горів будинок, вогонь ледь не дістався сусідів
2 468
Ще одна ДТП у Чернівцях: п’яний водій Skoda збив жінку
2 436
Ще одна пожежа у селі на Буковині: горів будинок, травмувалася жінка
2 317
Виплати до Дня Незалежності 2026: хто отримає до 3100 гривень
2 217