Михайлішин пообіцяв місця всім підприємцям 5-го сектору

Новини Чернівців / політика, влада
1 911
0
Михайлішин пообіцяв місця всім підприємцям 5-го сектору

Секретар міської ради Віталій Михайлішин запевнив підприємців 5 сектору Калинівського ринку, що ніхто не залишиться без торгового місця. Про це йшлося на зустрічі з підприємцями 5 червня, повідомляє сектор інформації та зв’язків з громадськістю міської ради.

Йдеться про підприємців 5-го сектору, які торгують з 17-ти контейнерів, що належать комунальному підприємству, і договори оренди у яких закінчились.

5 грудня 2012 року КП МТК "Калинівський ринок", як орендодавець, повідомив вищевказаних підприємців про те, що термін договорів закінчився.

Із 17-ти контейнерів торгівля ведеться лише з 7-ми. Інші або взагалі не використовуються, або ж використовуються під склади. У деяких підприємців є й інші торгові місця, тож мова на зустрічі йшла насамперед про забезпечення торговими місцями тих 5-ти підприємців, які не мають жодного виділеного торговельного місця окрім тих, які вони орендовували у "Калинівського ринку".
Вирішили на час пошуку нових місць залишити на своїх місцях усі контейнери, що належать "Калинівському ринку".

"Протягом місяця ми вивчимо ситуацію, обговоримо з кожним з 5-ти підприємців, де можна буде надати їм місця для торгівлі, щоб вони усіх влаштовували, – каже секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин. – Допоки ми не погодимо з підприємцями їх нові місця для торгівлі, вони працюватимуть, як і раніше".

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Чи буде ще бабине літо: синоптикиня розповіла про погоду на Буковині
42 036
“Розваги” на цвинтарі: у селі на Буковині підлітки поглумилися над могилами
11 983
Сьогодні у Чернівцях прощаються із дружиною загиблого воїна Анжелою Бараніцькою
7 024
26 тисяч євро за двох: у Чернівцях затримали священника УПЦ МП, який хотів незаконно переправити чоловіків за кордон
6 661
"Яка краса!": відома синоптикиня поділилася враженнями від відвідин Чернівців - фото
5 691
У Чернівцях уночі підпалили три авто. Поліція затримала причетних - фото
5 098
Планові знеструмлення: де на Буковині 10 жовтня не буде світла
4 898
У Чернівцях відсьогодні до кінця року обмежать рух на кількох вулицях
4 836
"Непоправне горе в нашій громаді": на війні загинув буковинець Мирослав Мельничук
4 692
Кіцманська міськрада прокоментувала ситуацію щодо "розваг" підлітків на цвинтарі
4 649


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.