Купатися в Пруті біля міського пляжу в Чернівцях вже можна

Новини Чернівців
3 764
0
Купатися в Пруті біля міського пляжу в Чернівцях вже можна

- В обласну СЕС звернулися власники пляжів баз відпочинку "Аква плюс" с.Кам’яна, "Берег любові" с.Бобівці Сторожинецького району та пляжу м.Чернівці щодо проведення лабораторних досліджень води водоймищ, - повідомили в обласному управлінні держсанепідслужби. - За результатами лабораторних досліджень, станом на восьме травня вода водоймищ відповідає вимогам санітарних норм.

Однак, санітарно-епідеміологічна служба ще не погоджувала паспорти на місця масового організованого відпочинку населення на воді на їх експлуатацію. Власниками проводиться підготовча робота з приведення в належний санітарно-технічний стан пляжів та місць масового організованого відпочинку населення на воді для відкриття купального сезону.

У СЕС також наголошують, що купання у недозволених для цього місцях може бути небезпечним для здоров’я людей. Через воду можуть передаватися такі інфекційні хвороби як вірусний гепатит А, лептоспіроз, гострі кишкові інфекції бактеріальної та вірусної природи.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10