На Буковині зібрали вже сто тонн березового соку

Новини Чернівців
3 606
0
На Буковині зібрали вже сто тонн березового соку

На Буковині лісівники збирають березовий сік.

- Зібрали вже сто тонн березового соку, каже заступник начальника обласного управління лісництва і мисливства Валерій Кашпор.
Сезон збору березового соку розпочався тиждень тому. Сік збирають у Хотинському, Сторожинецькому та Чернівецькому лісгоспах.

- Минулого року сезон збирання березового соку тривав двадцять днів і вдалося зібрати 80 тонн березового соку, - каже Валерій Миколайович. - А цієї весни лише за тиждень сто тонн. Якщо сік будемо збирати ще один тиждень, то може бути додатково 200 тонн соку. Збирання соку припиняється, якщо на березі з’являється листок. За прогнозами передбачаємо, що це відбуватиметься ще впродовж десяти днів.

Ми здаємо сік на переробні заводи у село Кам’яна Сторожинецького району та у Глибоку. Але всі охочі можуть придбати березовий сік безпосередньо у лісгоспах. Ціна березового соку - 80 копійок за літр.


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Африканська спека накрила Україну: синоптик назвав дату, коли стане прохолодніше
12 357
На Буковині попрощаються з відважним захисником Василем Мацейком
6 555
У Києві через обстріл майже 30 постраждалих: горіли "швидкі", будинки та кіностудія
6 026
У Дністровському водосховищі - критично низький рівень води: на ГЕС зменшили виробіток електроенергії
5 694
Пенсії в Україні оформлюватимуть інакше: кому від серпня стаж зараховуватимуть за новими правилами
5 188
Пенсіонерам необхідно змінити картки: один із великих банків припиняє роботу з Пенсійним фондом
4 678
Реставрація за 2,6 млн грн так і не почалася: на Буковині судитимуть підрядника
4 651
Курс валют на 1 серпня: скільки коштують долар, євро і злотий
4 591
У басейн забороняють приносити воду та їжу: фахівчиня пояснила, чи це дозволено
4 056
Нові виплати, тарифи й правила: до яких змін готуватись українцям у серпні
3 568