Папієв наказав розпочати ремонт мостів і доріг

Новини Чернівців / топ новини / політика, влада
3 839
0
Папієв наказав розпочати ремонт мостів і доріг

Голова облдержадміністрації Михайло Папієв доручив Службі автомобільних доріг негайно розпочати ремонт двох мостів краю – у с. Атаки та с. Звенячин, а також доріг місцевого та державного значення. Про це повідомляє прес-служба ОДА.

"Кошти на ремонт мостів виділені, і треба негайно організувати там роботи. Проїзд мостами через річку Дністер став небезпечним, тому я доручаю протягом тижня привести їх у належний стан. Якщо цього не буде зроблено – подання на звільнення керівників автодору повинні бути у мене на столі. Погодні умови дозволяють проводити поточні та капітальні ремонти і на автошляхах регіону. Обов’язково потрібно визначити, які ділянки доріг області зараз у найгіршому стані і розпочати роботи там, взятися за покращення дорожнього полотна на автошляхах державного значення, особливо у напрямку Києва, та на магістралях, що ведуть до державних кордонів з Румунією і Молдовою", - підкреслив керівник виконавчої влади краю.

За словами Михайла Папієва, дорожники повинні оперативно та максимально якісно відремонтувати мости і автошляхи області.
"Ми знаємо, як вони іноді працюють - асфальт заливають у калюжі, але такого недбалого ставлення до роботи та до державних коштів у Чернівецькій області не повинно бути, і не змушуйте мене ставити над вами наглядачів, - наголосив Михайло Папієв. – Це сфера вашої особистої відповідальності".

Водночас, голова облдержадміністрації доручив своїм заступникам, головам районних державних адміністрацій та керівникам профільних управлінь максимально сприяти службі автодоріг та облавтодору в організації ремонтних робіт на автошляхах регіону, залученні комунальних підприємств, безробітних, територіальних громад до прибирання від сміття придорожніх зон відпочинку, кюветів, лісосмуг в межах населених пунктів.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Над Буковиною фіксували 11 ворожих БПЛА, з них два влучили в енергооб’єкт, - Осипенко
70 486
Мільйони гривень – за рік: хто з посадовців Буковини отримує рекордну зарплату
38 847
Ранкова ДТП у Чернівцях на вулиці зі жвавим трафіком, рух ускладнений
34 013
У Чернівцях апеляція за позовами ТЦК масово скасовує рішення судів щодо фіктивних розлучень
25 222
У Чернівецькій ОВА облаштовують входи до ліфта: прорізи роблять на місці вікон
25 035
Росіяни масовано атакували дронами захід України: стали відомі наслідки
24 481
Нічна атака РФ: 172 ударні дрони по Україні, є влучання
24 118
Що категорично заборонено продавати на ринках в Україні: список продуктів
24 009
Тут обірвалися сотні доль: на Буковині вшановують пам’ять загиблих в урочищі Варниця
22 122
Ворожі дрони над Буковиною та викриття банди організаторів підпільного казино. Головні новини
21 751