За крадіжку борошна на 400 тисяч шахраїв посадили на 5-7 років

Новини Чернівців / кримінал
2 345
0
За крадіжку борошна на 400 тисяч шахраїв посадили на 5-7 років

Шевченківський районний суд м. Чернівці засудив 4-х членів міжрегіональної організованої злочинної групи до позбавлення волі строком від 5 до 7 років з конфіскацією майна за розкрадання у великих розмірах. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області.

Члени організованої злочинної групи вводили в оману керівників підприємств-виробників борошна і за фіктивними документами отримували продукцію, перевозили її від імені фіктивного підприємства ТОВ "Промбуддизайн" м.Чернівці на склади в м. Біла Церква Київської області, де реалізовували, а гроші розподіляли між собою.

У період з 16 січня по 15 лютого 2012 року члени організованої групи заволоділи продукцією Державного підприємства "Кіровоградське КХП №2" (м. Кіровоград) на суму 168 000 грн, ТОВ "Комбікруп" (Запорізька область) на суму 73880 грн, ТОВ "Ігро-Ленд" (м. Вінниця) на суму 162 000 грн. Загальна сума завданих збитків становить 403 880 грн.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
«Мене використали»: Катерина Бужинська більше не співатиме з Михайлом Грицканом
22 458
Буковинка може стати фіналісткою Нацвідбору на Євробачення: як підтримати землячку
11 712
«Найкращий бомбардир Першої ліги»: «Буковина» підписала форварда і попрощалася з трьома гравцями
6 007
Власників досі шукають: біля аварійного будинку у центрі Чернівців розчистять територію
5 635
Без світла будемо більше: графік відключень на Буковині на 10 січня
5 291
Серце не витримало. Не стало захисника із Буковини Олега Присакара
3 585
Знову гірка втрата: загинув захисник із Буковини Олексій Бурлака
3 120
Вічна слава і пам'ять. Сьогодні Буковина прощається із трьома захисниками
3 025
Масштабна пожежа у селі на Буковині: вночі згорів деревообробний цех - фото
2 840
Через похолодання школи у громаді на Буковині переходять на дистанційне навчання
2 830