У Чернівцях "Фронт змін" хоче відставки голови райради від "Батьківщини"

Новини Чернівців / політика, влада
2 803
0
У Чернівцях "Фронт змін" хоче відставки голови райради від "Батьківщини"

Фракція "Фронту змін" у Шевченківській районній раді Чернівців спробувала усунути з посади голову райради Михайла Пазюка. На 14-у сесію районної ради, яку було заплановано на 7 лютого, виносили питання "Про дострокове припинення повноважень голови Шевченківської районної у місті Чернівці ради Пазюка М.Д.". Нагадаємо, Михайло Пазюк (на фото), який очолює Шевченківську (до 2003 року Ленінську) райраду з 1988 року є членом ВО "Батьківщина".

Як повідомили у "Фронті змін", питання пропонували винести на обговорення. "Фронтовики" кажуть, що не мають конфлікту з "Батьківщиною", є лише зауваження до роботи самого Михайла Пазюка. Зокрема його звинувачують у співпраці з Партією регіонів, внесенні на розгляд сесії незрозумілих питань, які не підтримує більшість. Також Пазюк не підтримував питання, які пропонувала розглянути опозиція — про мовний закон та інші. Пазюку закидають і незрозумілу кадрову політику — першим його заступником є представниця ПР Ірина Даведюк, тривалий час не призначається заступник з питань житлово-комунального господарства.
До порядку денного внесли питання про припинення повноважень першого гоступника голови райради Ірини Даведюк.

Однак 7 лютого сесія не відбулася — не зібралося достатньо депутатів. Таким чином питання відкладено.

До наступного засідання сесії триває розгляд ситуації і перемовини між фракціями, прокоментували в облорганізації "Батьківщини".

Нагадаємо, загальний склад Шевченківської райради - 50 депутатів. З них 20 - від "Фронту змін", 15 - від "Батьківщини", 11 - від ПР. Водночас частина депутатів від "Батьківщини" виключена з партії, тому скільки саме у раді є представників опозиції — наразі сказати важко.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях колишній начальник фіскальної служби почав самовільне будівництво у заповіднику
26 264
Купують сітками: на ринках Чернівців ціни на капусту рекордно низькі
14 868
У селі на Буковині жінка з кількаметрової висоти впала з кладки у річку
13 094
З одного боку – скеля, з іншого – крутий схил: на Буковині розпочали ремонт гірського серпантину
9 969
«Що нам тепер робити? Помирати?»: на Буковині мобілізували чоловіка, батьки якого обоє з інвалідністю — відео
9 250
Сильні заморозки і дощ з мокрим снігом: на Буковині у вихідні погіршиться погода
8 689
Два закарпатські села потрапили до переліку найкращих туристичних сіл світу
8 149
Прокуратура вважає, що в Чернівцях діяла ОЗГ, яка розтратила 2,2 млн грн "Міськсвітла"
7 083
Старшокласники будуть навчатися не всюди: які школи у Чернівцях стануть ліцеями
6 787
На Прикарпатті чоловік знайшов два гігантські білі гриби
6 359


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.