У Вижниці відбудеться свято гуцульського чаю

Новини Чернівців
3 160
0
У Вижниці відбудеться свято гуцульського чаю

Свято гуцульського чаю відбудеться в місті Вижниця восьмого січня. Чай за особливими рецептами презентуватимуть представники майже всіх сіл Вижницького району.

- Восьмого січня з 12.00 години в центрі міста п’ятнадцять-шістнадцять груп людей з різних сіл Вижниччини готуватимуть гарячий чай за різними рецептами, - розповів міський голова Вижниці Олексій Чепіль. - Цього дня в місті відбуватимуться також колядування. Тому чаєм напуватимуть людей, які колядуватимуть на вулицях.

Нагадаємо, що минулого року у Вижниці побили рекорд з наймасовішого колядування у маленькому місті. Тоді участь у колядуванні взяли п’ятсот людей. Як зауважив О. Чепіль, цього року вижниччани не намагатимуться побити власний рекорд.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.