Буковинські депутати просять Азарова не руйнувати залізницю

Новини Чернівців
2 479
0
Буковинські депутати просять Азарова не руйнувати залізницю

У Чернівецькій області депутати Сторожинецької районної ради звернулися до голови уряду Миколи Азарова з проханням не демонтувати залізничну гілку “Чудей-Красноїльськ”.

Посилаються на те, що тут працюють лісопереробні і заготівельні підприємства, три кар’єри. А ще залізнична дорога служить своєрідною протиповеневою спорудою-дамбою.

Як повідомив голова райради Петро Брижак, залізничники розпочали демонтовувати лінію сполученням “Вадул-Сирет- Красноїльськ” протяжністю 4,2 км два тижні тому. Підстави – відмова Красноїльського деревообробного комбінату користуватися послугами Укрзалізниці, бо перевозять продукцію автотранспортом, та зруйнований повінню металевий міст довжиною 34 м на першому кілометрі під’їзної колії.

Щоб відновити його й розкрадені ділянки залізниці потрібно 20-30 мільйонів гривень.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
У Чернівцях сьогодні попрощаються із колишнім народним депутатом України Петром Гасюком
9 500
У Чернівецькому військовому госпіталі проводять обшуки – ДБР
6 300
«Був вимогливим, але справедливим»: у Чернівцях попрощалися з політиком Петром Гасюком
5 758
На щиті повертається Герой: на Буковині попрощаються із захисником Миколою Бечком
5 457
Завтра чернівчан закликають гідно провести в останню дорогу воїна Олександра Котелка
4 779
Архітектори, які будували Чернівці: невідомі факти
4 039
Ціни зросли: скільки грошей українці можуть отримати за старі золоті ланцюжки та сережки
3 586
На Буковині відбувся Всеукраїнський турнір із художньої гімнастики
3 122
Чому потрібно їсти сало: несподівана відповідь фахівців про його користь
2 701
На машини пов’язали чорні стрічки: у швидкій допомозі вшановують загиблих медиків у Харківській області
2 453