Чернівецькі чиновники й депутати не писатимуть диктант національної єдності

Новини Чернівців / політика, влада
2 703
0
Чернівецькі чиновники й депутати не писатимуть диктант національної єдності


Чернівецькі держслужбовці, депутати міської та обласної рад не писатимуть традиційний Всеукраїнський диктант національної єдності.

Це з’ясував кореспондент molbuk.ua

У прес-службі ратуші повідомили, що писати диктант у міській раді не будуть.

"Ми дуже поважаємо День української писемності та мови, однак у нас ніхто не організовував цей захід", - повідомили у міськраді.

Не будуть писати диктант і чиновники та депутати в "будинку з левами".

"Такого не передбачалося. Депутати і чиновники не писатимуть диктант. Ми одного разу писали диктант. Щоправда, який це був рік - я не пригадаю", - повідомили журналісту molbuk.ua в інформаційно-аналітичному відділі облради.

9 листопада у День української писемності та мови на Українському радіо традиційно відбувається Всеукраїнський диктант національної єдності. Це унікальна акція, яку Національна радіокомпанія України (НРКУ) започаткувала ще 2000 року.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10