Чернівецький каратист привіз золото та бронзу з Міжнародного турніру

Новини Чернівців
1 788
0
Майстер спорту міжнародного класу чернівчанин Євген Мотовилін повернувся додому з міжнародного турніру SLOVAKIA OPEN, який відбувся у місті Банська-Бистриця. Каратист виступав там у складі національної збірної України і виборов дві медалі: золоту – за командну перемогу і бронзову – в індивідуальному заліку.

У турнірі взяли участь спортсмени з понад десяти європейських країн. Виступ національної збірної став одкровенням для багатьох іноземних спеціалістів. Євген Мотовилін провів хороші поєдинки, чим допоміг вибороти золото в командному куміте. В індивідуальному заліку (+84кг) він поступився в поєдинку за вихід в фінал білорусу Грачову по хантей (1/1-основний час) і став бронзовим призером.

"Я посів третє місце, програвши своєму давньому супернику Грачову з Білорусі, хоча наш поєдинок завершився внічию 1:1, але по хантею судді прапорцями віддали перевагу йому," – зазначив Євген Мотовилін.
Участь національної збірної України у словацькому турнірі стала етапом підготовки команди до Чемпіонату Світу. Після турніру збірна пройшла тренувальні збори у Львові.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Чернівчанин отримав на НМТ 600 балів і став рекордсменом елітної Київської школи
60 865
Виховували 9 дітей: що відомо про родину з Буковини, яку спіткала трагедія на Дністрі
6 962
Трагедія на Дністрі: на Буковині з річки дістали тіла батька, дитини та юнака
6 233
Блогер перевірив 3 «найгірші» готелі Чернівців: брудна постіль, сміття під ліжком і ціни
4 618
На Буковині сьогодні прощаються з двома загиблими захисниками України
4 602
На Буковині завтра попрощаються з батьком і двома синами, які потонули в Дністрі
4 341
На Буковині посадовців звинувачують у розтраті понад 15 млн грн на укритті для школярів
4 233
У Чернівцях сьогодні понад десяток вулиць пів дня - без води: перелік
4 220
Сім ліцеїв Буковини отримають кошти на STEM-кабінети - хто у списку
3 645
Смертельний відпочинок на Дністрі: на Буковині триває пошук зниклої дитини - подробиці від ДСНС
2 869