Чернівчанина судили за 25 крадіжок з авто

Новини Чернівців / кримінал
2 030
0
Чернівчанина судили за 25 крадіжок з авто

У залі засідання Першотравневого районного суду м. Чернівці цими днями 23-річний чернівчанин був визнаний винним у причетності до двадцяти п’яти крадіжок різноманітних речей та інструментів на загальну суму 39175 гривень із салонів чужих легковиків, скоєних впродовж січня-березня поточного року в обласному центрі.

За інформацією керівника прес-служби Територіального управління Державної судової адміністрації України у Чернівецькій області Володимира Драюка, тепер фігурант за скоєне три з половиною найближчих роки має знову провести у місцях позбавлення волі, а також відшкодувати потерпілим заподіяні збитки. Суд врахував, що попередня судимість фігуранта теж було за аналогічні посягання із авто.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10