Відеоролик про Чернівці переміг на туристичному кінофестивалі

Новини Чернівців / топ новини
6 548
0
Відеоролик про Чернівці переміг на туристичному кінофестивалі

Відеоролик "Чернівці – місто, де варто жити" став переможцем Туристичного кінофестивалю.

Український Туристичний Кінофестиваль, в якому взяло участь і наше місто, відбувся 28 та 29 вересня 2012 року у київському Будинку Кіно, повідомляє сектор інформації та зв’язків з громадськістю міської ради.

Це перший подібний захід, покликаний популяризувати туризм в Україні та інших країнах за допомогою якісного відеоматеріалу.

У конкурсній програмі приймали участь біля 35 учасників з України та інших країн світу, зокрема Хорватії, Болгаріі, Вірменії, Аргентини, Індонезії, Естонії, Чехії, Мексики, Латвії, Японії, Швеції, Греції, Великобританії, Казахстану тощо.

Фільми були представлені у таких номінаціях:

- Відео-презентація країни / міста
- Культурний захід
- Туристичний курорт
- Телевізійна туристична передача
- Активний туризм і спорт
- Туристична пам’ятка.

Чернівці було представлено чотирма номінаціями: культурний захід (фестиваль "Маланка-фест"), телевізійна туристична передача ("Один день" МТРК "Чернівці"), туристична пам’ятка (об’єкт ЮНЕСКО – Чернівецький національний університет ім. Ю.Федьковича "Храм науки і краси"), відео-презентація країни/міста ("Чернівці – місто, де варто жити"), саме у цій номінації наше місто стало переможцем. Ролик був представлений Чернівецькою міською радою.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«За місяць робимо до 18 тонн»: як на підприємстві Буковини роблять натуральний сік — відео
34 091
Як квасити капусту: поради жительки Хмельниччини, яка готує її за давнім рецептом
20 921
«Дах – як решето, небо видно!»: на Буковині ветеран АТО просить допомогти із покрівлею
14 323
Проїхав понад 11 тисяч кілометрів на мотоциклі: у Чернівцях зустріли лікаря-мандрівника
7 890
Лікарям повідомили про підозру після смерті одеського мільйонера-забудовника
7 847
Від золотої діадеми до операції “Запад”: краєзнавець оживив історію рідного села на Буковині
6 141
У селах на Буковині спалах африканської чуми свиней: оголосили карантин
5 252
Назвали громади Буковини, які найбільше коштів виділяють на ЗСУ
4 171
Повернувся з російського полону і знову пішов на фронт. Історія захисника з Буковини
3 995
У горах дощ з мокрим снігом: якою буде погода на Буковині завтра
3 983


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.