Контрабандист тікав від прикордонників, кинувши машину та цигарки

Новини Чернівців
2 103
0
Контрабандист тікав від прикордонників, кинувши машину та цигарки

Прикордонники відділу "Красноїльськ" Чернівецького прикордонного загону запобігли черговій спробі незаконного переміщення сигарет через українсько-румунський кордон. Як повідомили у прес-центрі Держприкордслужби, контрабандний товар автомобілем "УАЗ" намагався перемістити громадянин України.

Чоловік, помітивши наряд прикордонників, вискочив з автівки та спробував втекти, але був відразу затриманий. У автомобілі української реєстрації знаходилося 16 ящиків сигарет українського та 4 – молдовського виробництва. На транспортний засіб та товар у жителя прикордоння документів не було, тому їх вилучили та передали відповідним органам. 


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Після +40 Україну накриють грози: синоптик назвав дату різкої зміни погоди
36 875
Вечірня ДТП у Чернівцях: рух ускладнений, запровадили реверс
11 403
На Буковині після рекордної спеки очікують дощі та зниження температури
8 764
«Ваші воюють, бо дурні»: у Чернівцях водій маршрутки ображав військових і лаявся на пасажирок
8 435
У Чернівцях звільнили водія маршрутки, який ображав військових і пасажирок
7 851
Школу на Буковині очолить новий директор: до комісії залучили представника батьків
6 818
Після рекордної спеки — грози та град: на Буковині різко зміниться погода
6 248
Лічені хвилини на порятунок: буковинські медики врятували чоловіка з ножовим пораненням у серце
4 518
На кордоні з Буковиною виявили старовинний годинник часів Німецької імперії
3 731
Водій чернівецької маршрутки, який ображав військових, вибачився: відкрили кримінальне провадження - відео
3 715