У 2015 році президента обиратиме парламент?

Новини Чернівців
1 962
0
Сьогоднішня влада готується до переходу на парламентсько-президентську модель управління і в 2015 році спробує обрати собі президента в парламенті.

Про таке заявив народний депутат від КПУ Євген Царьков в ефірі "5 каналу".

"Я впевнений, що сьогодні готується перехід до парламентської республіки, і в 2015 році, перевірте мої слова через 2 роки, Президент буде намагатися обиратися через парламент - це раз. А друге - ні для кого не секрет, що подивилися на Росію, сподобався двоголовий орел, і хочуть продовжити термін повноважень Президента до семи років. Тому потрібно розуміти, що до 28 жовтня, як мінімум до 2022 року, буде зроблений вибір", - заявив Царьков.

"Подивіться, в 2015 році, все йде до того, що ті, кого зараз наколядує партія влади на виборах, плюс мажоритарники, плюс "Україна - Вперед!" і в інші місця, однозначно створять більшість із трьохсот голосів і в 2015 році будуть вибирати собі Президента в парламенті", - прогнозує комуніст.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях колишній начальник фіскальної служби почав самовільне будівництво у заповіднику
20 001
Купують сітками: на ринках Чернівців ціни на капусту рекордно низькі
13 758
У селі на Буковині жінка з кількаметрової висоти впала з кладки у річку
12 900
З одного боку – скеля, з іншого – крутий схил: на Буковині розпочали ремонт гірського серпантину
9 011
Сильні заморозки і дощ з мокрим снігом: на Буковині у вихідні погіршиться погода
8 614
"Так сильно ще не смерділо": чернівчани скаржаться на сморід у різних частинах міста
8 210
«Що нам тепер робити? Помирати?»: на Буковині мобілізували чоловіка, батьки якого обоє з інвалідністю — відео
7 648
Старшокласники будуть навчатися не всюди: які школи у Чернівцях стануть ліцеями
6 644
Прокуратура вважає, що в Чернівцях діяла ОЗГ, яка розтратила 2,2 млн грн "Міськсвітла"
6 631
На Прикарпатті чоловік знайшов два гігантські білі гриби
6 060


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.