Чернівецький “Меркурій” не буде грати в Екстра-лізі

Новини Чернівців / спорт
3 417
0
Чернівецький “Меркурій” не буде грати в Екстра-лізі

Чернівецький міні-футбольний клуб “Меркурій” не буде грати в Екстра-лізі. У минулі вихідні відбувся перший тур в Екстра-лізі, чернівчани не змогли подати заявку і першість буде проходити без них за участі лише семи команд.

Як стало відомо molbuk.ua, “Меркурій” не зміг заявитися в Екстра-лізі через фінансові проблеми. І взагалі команда опинилася на межі припинення існування. Наразі йде пошук джерел фінансування. Але якщо й вдасться знайти кошти, “Меркурій” виступатиме лише в першій лізі.

Нагадаємо, у сезоні 2011-2012 років “Меркурій” став переможцем міні-футбольної першої ліги та здобув право виступати в Екстра-лізі.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Чернівчанин отримав на НМТ 600 балів і став рекордсменом елітної Київської школи
50 116
Кинувся рятувати синів і зник: на Дністрі шукають чоловіка та двох малолітніх дітей
30 990
Виховували 9 дітей: що відомо про родину з Буковини, яку спіткала трагедія на Дністрі
6 526
Трагедія на Дністрі: на Буковині з річки дістали тіла батька, дитини та юнака
6 147
На Буковині сьогодні прощаються з двома загиблими захисниками України
4 468
На Буковині посадовців звинувачують у розтраті понад 15 млн грн на укритті для школярів
4 175
У Чернівцях сьогодні понад десяток вулиць пів дня - без води: перелік
4 174
Сім ліцеїв Буковини отримають кошти на STEM-кабінети - хто у списку
3 587
Смертельний відпочинок на Дністрі: на Буковині триває пошук зниклої дитини - подробиці від ДСНС
2 797
В Україні влітку можливі відключення світла до 5 годин - попередження "Укренерго"
2 406