Рихло й Бєлорусець у Чернівцях понад годину читали німцям поезії Целана

Новини Чернівців / культура, шоу-бізнес
2 249
0
Рихло й Бєлорусець у Чернівцях понад годину читали німцям поезії Целана


Літературознавці Петро Рихло й Марк Бєлорусець читали поезію Пауля Целана поблизу будинку поета в Чернівцях. До локації фестивалю Meridian Czernowitz на вулиці Саксаганського сьогодні, 7 вересня, прийшли кілька десятків німецьких гостей, передає кореспондент molbuk.ua

Більш, ніж годину Петро Рихло та Марк Бєлорусець розповідали німцям про будівлю, в якій проживав єврейський німецькомовний поет і перекладач.

- Наш фестиваль задумувався під знаком Пауля Целана, - каже molbuk.ua Петро Рихло. - Про це свідчить його назва – Meridian Czernowitz. У цій назві відбито дуже важливі поняття. Целан каже, що меридіан – це щось неземне, але перестрічне, яке кружляє через обидва полюси. Меридіан – це сила об’єднання найдорожчих реалій, біографічних дат. Це те, що тримало Целана в житті. Австрійська форма "Czernowitz", очевидно, нас відносить до того, що фестиваль хоче перекинути місток до старої епохи. Хоча цей фестиваль присвячується сучасній поезії. Але ми хочемо, щоби ця презентація сучасної поезії не провисала в повітрі.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Прикордонники затримали групу лісівників, які переправляли ухилянтів до Румунії
92 463
У Чернівцях представили нового начальника ОВА: запросили не всі медіа
46 222
У Чернівцях змінили кінцеву зупинку популярного автобусного маршруту
28 555
З'явився графік відключень світла у Чернівецькій області на завтра, 14 січня
27 540
Хто може стояти за новими призначеннями очільників Буковини та інших регіонів, - ЗМІ
16 003
Відключення будуть тривалішими: "Чернівціобленерго" оновило графік на сьогодні
12 634
Новий очільник Чернівецької ОВА розповів про перші завдання на посаді
12 174
На Буковині начальник митного поста з кожного контрабандного іPhone брав 100 доларів
10 273
Світла буде менше: у "Чернівціобленерго" оприлюднили графік відключення на 15 січня
8 567
Буковинців закликають гідно провести в останню путь полеглого воїна Руслана Дущака
8 384