На одного буковинця припадає майже 2 кг шкідливих викидів від підприємств

Новини Чернівців
3 059
0
На одного буковинця припадає майже 2 кг шкідливих викидів від підприємств

На одного мешканця області в середньому припадає 1,7 кг шкідливих викидів.

Як повідомили у Головному управлінні статистики Чернівецької області, у І півріччі 2012 року викиди в атмосферу здійснювали стаціонарні джерела 122 підприємств та організацій області, з них 45  підприємств або 36,9% розташовані в м.Чернівцях. За цей період в повітряний басейн області потрапило 1,5 тис.т забруднюючих речовин, що на 14,6% менше, ніж за аналогічний період минулого року. В середньому по області одним підприємством було викинуто 12 т шкідливих речовин.

Основними забруднювачами атмосферного повітря області були підприємства переробної промисловості та підприємства, що займаються сільським, мисливським та лісовим господарством, від яких в повітря надійшло відповідно 822 т або 55,0%  та 350 т або 23,4% від загального обсягу всіх викидів.
Щільність викидів від стаціонарних джерел забруднення в розрахунку  на 1 км2 території області склала 185 кг шкідливих речовин (у І півріччі 2011р. – 216 кг). У розрахунку на одну особу населення області в середньому припадало 1,7 кг викидів проти 1,9 кг за цей же період минулого року.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
На День вишиванки запровадять нову традицію: символ вдячності на алеях героїв
114 495
В ЄС можуть заборонити один із найпопулярніших кухонних приладів: у чому причина
27 456
П’яна ДТП на Буковині: 23-річний водій ВАЗ протаранив авто, пасажир у лікарні
13 755
На Буковині сьогодні прощаються з трьома загиблими захисниками
13 229
У центрі Чернівців обірвалася контактна мережа: пошкоджено стіну будинку та автомобіль (оновлено)
12 551
«Бомба в голові»: у Чернівцях врятували жінку завдяки унікальній операції на мозку
10 852
У чоловіка виявили "німу" пухлину: лікарі у Чернівцях вчасно діагностували небезпечну хворобу
9 594
У Чернівцях оновлять вулицю, якою інтенсивно їздив транспорт під час ремонту Руської
8 756
На Буковині електровелосипедист врізався в Nissan і травмувався
8 681
У Чернівцях відновлюють «Переможну вишиванку» до 20-річчя Дня вишиванки
7 585